کد خبر: 157751 A

ربیعی در گردهمایی مشترک استانداران و فرمانداران:

باید اشتغال در روستاها و اشتغال بانوان را در برنامه‌ریزی مورد توجه قرار دهیم / در زمینه اشتغال و تولید وظیفه سنگینی بر عهده مسئولین قرار دارد.

وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی با تاکید بر اینکه در زمینه اشتغال و تولید وظیفه سنگینی بر عهده مسئولین قرار دارد، گفت: برای رسیدن به وضعیت مطلوب باید سالانه ۷ درصد رشد در زمینه اشتغال زایی داشته باشیم.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی در گردهمایی مشترک استانداران و فرمانداران سراسر کشور اظهار داشت: برای هر استان طرح آمایش اشتغال که مراحل نهایی آن در حال انجام است را مد نظر قرار داده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه در زمینه اشتغال وظیفه سنگینی بر عهده مسئولین است، گفت: طبق اطلاعات مرکز آمار ایران گام‌های اولیه را به خوبی برداشته‌ایم و اندکی بیکاری کاهش پیدا کرده که البته برای رسیدن به نقطه مطلوب راه درازی را در پیش رو داریم.

ربیعی با بیان اینکه باید اشتغال در روستاها و اشتغال بانوان را در برنامه‌ریزی مورد توجه قرار دهیم، تصریح کرد: برای رسیدن به وضعیت مطلوب در کشور باید سالانه ۷ درصد رشد در زمینه اشتغال‌زایی داشته باشیم.

ربیعی، کمبودها و مشکلات در بخش تعاون را مورد اشاره قرار داد و خواستار همکاری بیشتر برای بهبود شرایط در این زمینه شد.

اشتغال بیکاری رشد کار و رفاه مد مرکز آمار ایران مشکلات وزارت کشور زمینه ربیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر