کد خبر: 156255 A

شمخانی در جمع مدیران دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی:

اصلاح و ترمیم زیرساختهای اقتصادی کشور با اجرای برنامه‌های اصولی در سال جاری و همچنین تضعیف ساختار تحریم‌های غیر قانونی، زمینه‌های مناسبی را برای بهبود معیشت مردم فراهم خواهد کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در جمع مدیران و کارشناسان دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گفت: تلاش مجاهدانه برای رونق اقتصادی و معیشت مردم، توسعه فرهنگ کار، حمایت از کار آفرینان برای خلق فرصتهای جدید و مبارزه فراگیر و بدون تنازل با فساد اقتصادی گفتمان ملی در سال اقتصاد و فرهنگ است.

به گزارش ایلنا، علی شمخانی با اشاره به اراده استوار دولت تدبیر و امید برای اجرایی نمودن راهبرد اقتصاد مقاومتی در بستر انسجام، مشارکت و همراهی ملی افزود: اصلاح و ترمیم زیرساختهای اقتصادی کشور با اجرای برنامه‌های اصولی در سال جاری و همچنین تضعیف ساختار تحریم‌های غیر قانونی، زمینه‌های مناسبی را برای بهبود معیشت مردم فراهم خواهد کرد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی بهره گیری از الگوهای ماندگار منبعثاز فرهنگ مقاومت را که آزمون‌های سخت و شکننده‌ای را با موفقیت سپری کرده است، تضمین کننده دستیابی به موفقیت مستمر و شکوفایی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی برشمرد و اظهار داشت: خوشبختانه امروز سکان اجرایی کشور در دست مدیری است که خود از یادگاران سالهای مجاهدت و ایثار بوده و اعتقاد راسخ وی، تبدیل فرهنگ مقاومت به گفتمان غالب در عرصه مدیریت اجرایی کشور است.

اقتصاد اقتصاد مقاومتی دولت شورای عالی امنیت ملی علی شمخانی فرهنگی و اجتماعی فساد اقتصادی نماینده مقام معظم رهبری مردم معیشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر