کد خبر: 155494 A

وزیر کشور:

امیدواریم خبر شهادت مرزبان ایرانی درست نباشد و گرنه این امر منجر به این مسئله می شود که ما راههای دیگری را جستجو کنیم و از قدرت و توانمندی مان برای حفاظت از مناطق مرزی استفاده خواهیم کرد.

وزیر کشور از دولت پاکستان رفتار مسوولانه درباره مرزبانان ربوده شده را خواستار شد و گفت: در غیر اینصورت ما حق خود می دانیم در مناطق مرزی خودمان تمام توانمان را بکار ببریم.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیرکشور با اشاره به اینکه تاکنون وزارت کشور، امور خارجه، اطلاعات و سپاه پاسداران در خصوص آزادسازی مرزبانان ربوده شده تلاش هایی را انجام داده و با والیان منطقه بلوچستان پاکستان رایزنی شده است، گفت: امیدواریم خبر شهادت مرزبان ایرانی درست نباشد و گرنه این امر منجر به این مسئله می شود که ما راههای دیگری را جستجو کنیم و از قدرت و توانمندی مان برای حفاظت از مناطق مرزی استفاده خواهیم کرد.

رحمانی فضلی از دولت پاکستان خواست در این امور سنجیده تر و اصولی تر رفتار کرده و با توجه به توانمندیش به نیروهایش(نظامی یا انتظامی) دستور های لازم را در این زمینه بدهد و با رعایت اصول بین المللی حقوق همسایگی را اجرا کند.

امور خارجه پاکستان حقوق دولت سپاه پاسداران وزارت کشور ایرانی مرزبانان سنجیده ماجرای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر