کد خبر: 120519 A

در حرم حضرت عبدالعظیم(ع):

روحانی در حاشیه مراسم عزاداری عاشورایی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از برخی خادمان و پیر غلامان هیات‌های مذهبی با اهدای تابلوهایی که بر روی آن‌ها جمله «مظلوم حسینم» نقش بسته بود، تجلیل کرد.

رئیس‌جمهور با حضور در اجتماع عزاداران حسینی در جوار بارگاه مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در مراسم عزاداری عاشورای سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) شرکت کرد.
به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی ظهر امروز(پنجشنبه) در بدو ورود به آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از سوی آیت‌الله ری شهری تولیت این آستان، مورد استقبال قرار گرفت.
روحانی سپس به زیارت حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، حضرت حمزه ابن موسی‌الکاظم‌(ع) و حضرت طاهر بن زین‌العابدین(ع) مشرف شد.
عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) نماز جماعت ظهر و عصر عاشورای حسینی را به امامت روحانی اقامه کردند و پس از آن رییس‌جمهور در اجتماع باشکوه سینه زنان و زنجیرزنان حسینی حاضر و در فضایی سرشار از معنویت همراه با آنان به عزاداری پرداخت.
همچنین روحانی در حاشیه مراسم عزاداری عاشورایی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از برخی خادمان و پیر غلامان هیات‌های مذهبی با اهدای تابلوهایی که بر روی آن‌ها جمله «مظلوم حسینم» نقش بسته بود، تجلیل کرد.

حرم مطهر حسن روحانی رئیس جمهور رییس جمهور زنان عاشورا عزاداری نماز حرم عبدالعظیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر