کد خبر: 117318 A

در مراسم تودیع و معارفه استانداران؛

لازم است برای هر یک از مسئولان ۲ تابلو در نظر گرفت و روی یکی اقدامات مثبت و روی دیگری اشتباهات و ایرادات را درج کرد.

استاندار سابق یزد در مراسم تودیع خود و معارفه استاندار جدید یزد از مردم حلالیت خواست.

به گزارش ایلنا از یزد، محمدرضا فلاح‌زاده صبح امروز - شنبه - در مراسم تودیع خود از استانداری یزد با تبریک پذیرش مسئولیت سیدمحمد میرمحمدی استاندار یزد، یاد نمایندگان امام راحل(ره) در استان و استانداران سابق را گرامی داشت و از زحمات مسئولان قبلی در طول سالهای پس از انقلاب تقدیر کرد.
وی گفت: افتخار بنده در طول ۶ سال خدمتگزاری به مردم استان یزد حضور در بین مردم نجیب، عاقل و سخت کوش این استان بود.
وی گفت: مفتخر به آن هستیم که پیرو امام و شهیدان هسته‌ایم.
فلاح‌زاده ادامه داد: در مراسم تودیع نیازی به ارائه گزارش نیست، چرا که شهدا بدون ارائه گزارشی برای رضای خداوند تمام وجود خودرا برای دفاع از اسلام و کشور تقدیم کرده‌اند و هیچ گونه پاداش و اضافه کاری از بندگان خدا دریافت نکردند.
وی گفت: باید از خدمات دولت‌های گذشته تقدیر کرد، چرا که از اول انقلاب تاکنون کارهای زیادی در استان انجام شده است.
وی گفت: لازم است برای هر یک از مسئولان ۲ تابلو در نظر گرفت و روی یکی اقدامات مثبت و روی دیگری اشتباهات و ایرادات را درج کرد.
محدرضا فلاح‌زاده گفت: در دوران خدمت خود در استان یزد نگذاشتم غیبت استانداران پیشین جلوی من گفته شود.
وی همچنین در ادامه سخنان خود به ارائه گزارشی از دوران خود و مجموعه دولت در استان یزد پرداخت و گفت: به عنوان یک شهروند آمادگی دارم تا با استاندار جدید یزد همکاری کنم.
وی در پایان سخنان خود گفت: توزیع بودجه در کشور اشکال دارد و نمایندگان و استانداران سراسر کشور همه ساله تلاش می‌کنند تا پروژه‌های بیشتری را در ردیف بودجه قرار دهند.
محمدرضا فلاح‌زاده با اشاره به پایان دوره مدیریت ۶ ساله خود در استان یزد، گفت: خلایی که احساس می‌کنم مردمان خوب استان یزد هستند که از آنان می‌خواهم بنده را حلال کنند.
این مراسم با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، امام جمعه یزد، شهردار، اعضای شورای شهر و روستا، مدیران ادارات، بیت خاتمی و صدوقی و جمعی از حامیان دکتر روحانی در یازدهمین انتخابات دوران ریاست جمهوری در سالن شهید منتظر قائم برگزار شد.

انقلاب بودجه دولت ریاست جمهوری شورای شهر مراسم تودیع و معارفه معارفه وزیر کشور یزد خاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر