کد خبر: 112824 A

طی احکام جداگانه‌ای از سوی وزیر کشور؛

وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مخدر در احکام جداگانه‌ای سید نجیب حسینی را به سمت معاون امور اداری، مالی و امور مجلس و محمد کیمیایی را به عنوان مشاور دبیرکل در امور حقوقی این ستاد منصوب کرد.

وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مخدر در احکام جداگانه‌ای سید نجیب حسینی را به سمت معاون امور اداری، مالی و امور مجلس و محمد کیمیایی را به عنوان مشاور دبیرکل در امور حقوقی این ستاد منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مخدر در احکام جداگانه‌ای سید نجیب حسینی را به سمت معاون امور اداری، مالی و امور مجلس و محمد کیمیایی را به عنوان مشاور دبیرکل در امور حقوقی این ستاد منصوب کرد.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی در بخشی از حکم انتصاب حسینی آورده است:

جناب آقای دکتر نجیب حسینی
سلام علیکم

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب ‏این حکم شما را به سمت معاون اداری، مالی و امور مجلس منصوب می‌نمایم. اجرای دقیق قوانین، ‏مقررات، آئین‌نامه و دستورالعمل‌های اداری، استخدامی و مالی، نظارت بر فعالیت‌های مرتبط با امور حقوقی و مجلس و ارائه پیشنهاد سیاست‌ها و ‏خط‌مشی‌ها، هماهنگی و ارتباط با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و شرکت در کمیسیون‌های مرتبط از جمله اموری است که انتظار دارد با ‏برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند، نسبت به تحقق آن اهتمام نمائید.

توفیق شما را در راستای انجام این ماموریت خطیر و اجرای برنامه‌ها با رعایت اصول ‏قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در ظل توجهات ‏حضرت ولیعصر(عج) و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

همچنین متن کامل حکم کیمیایی از سوی رحمانی‌فضلی بدین شرح است: ‏

جناب آقای محمد کیمیایی
سلام علیکم
به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان «‏مشاور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در امور ‏حقوقی» منصوب می‌نمایم. ‏

امید است تجارب خدمتی و سوابق علمی و اجرایی ‏شما در ارتقاء فرآیند تصمیم‌گیری مؤثر افتد و ستاد ‏مبارزه با مواد مخدر از نظرات، ‏پیشنهادات و ‏خدمات جنابعالی بهره‌مند گردد. ‏

توفیقات جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس ‏جمهوری اسلامی ایران خواستارم. ‏

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر دولت ستاد مبارزه با مواد مخدر قانون مجلس شورای اسلامی معاون مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وزارت کشور وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر