خبرگزاری کار ایران

| 17:20   
کد خبر : ۱۳۹۴۴۱۳
فرمانده نیروی هوایی ارتش:

خبرهای خوبی از پرنده‌های بدون‌سرنشین نیروی هوایی در راه است

فرمانده نیروی هوایی ارتش تاکید کرد: در آینده نزدیک خبرهای خوبی از دستاوردهای نیروی هوایی ارتش در حوزه پرنده‌های بدون سرنشین اطلاع‌رسانی می‌شود.

خبرهای خوبی از پرنده‌های بدون‌سرنشین نیروی هوایی در راه است

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی در حاشیه مراسم بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد شهادت سرلشکر خلبان محمد نوژه و شهدای نیروهای هوایی و دریایی همدان، با اشاره به ساخت هواپیماهای بدون‌سرنشین از جمله کمان ۱۲ و کمان ۲۲ در نیروی هوایی ارتش، گفت: در آینده نزدیک خبرهای خوبی از دستاوردهای نیروی هوایی ارتش در حوزه پرنده‌های بدون‌سرنشین اطلاع‌رسانی خواهد شد که موجب خرسندی ملت ایران می‌شود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: سربازان ملت ایران در نیروی هوایی ارتش با تمام وجود در راستای ارتقای توان عملیاتی تلاش می‌کنند و پیشرفت نیرو و به روز بودن آن در دستور کار است.

وی ادامه داد: بر اساس اعلام سلسله مراتب، پیشرفت خوبی در نیروی هوایی رخ داده است و با محقق شدن بخشی از فرمان فرماندهی کل قوا در رابطه با ارتقای این نیرو، این توفیقات کافی نیست و باید روز به روز و بیش از پیش پیشرفت کرد.

به گفته واحدی، با تلاش جوانان و پای‌کار بودن سربازان ولایت در نیروی هوایی می توان به نیروی هوایی دانشمند و در تراز انقلاب دست یافت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز