کد خبر: 751686 A

به دستور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، قنبری با حضور در استان خوزستان و در بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل، در جریان روند امداد رسانی شرکت های پتروشیمی با محوریت فرماندهی ارشد مدیریت بحران این منطقه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، قنبری ضمن بازدید از موکب شرکت‌های پتروشیمی، از زحمات همکاران جهادی پتروشیمی تشکر کرد و بر لزوم تأمین نیازمندی ها و استمرار آن تا عادی شدن شرایط تاکید نمود.

این موکب، از تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ با پخت روزانه ۵ هزار پرس غذای گرم برای پوشش بخشی از نیازمندی های مردم مناطق سیل زده مشغول فعالیت بوده است و فعالیت خود را بصورت مداوم ادامه می‌دهد.

قنبری ضمن بازدید از رودخانه جراحی، کانال هدامه و مرکز جمع آوری کمک های شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه جهت ارسال به مناطق آسیب دیده، در جلسه با فرماندهی ارشد منطقه و تعدادی از مدیران حاضر شد.

در این جلسه، اطلاعات آخرین وضعیت اقدام های انجام شده در خصوص حفظ و پایداری تولید و کمک رسانی به مناطق آسیب دیده براساس اعلام نیاز استانداری خوزستان و فرمانداری ماهشهر در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنعت پتروشیمی ارائه شد و نماینده شرکت ملی صنایع پتروشیمی، پیام تشکر معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی را ابلاغ کرد.

قنبری در این جلسه بر تداوم مدیریت شرایط، تا عادی شدن اوضاع تاکید نمود و در ادامه به همراه هیأتی از مدیران و رؤسای سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از مناطق کوت عبدالله، کوت امیر اهواز و محدوده آب جنوب شرق بازدید کرد.

وی در ادامه، ضمن ارزیابی میدانی شرایط این مناطق، در جلسه دیگری با حضور مدیرعامل آب جنوب شرق حاضر شد و برنامه های در دست اقدام این شرکت را مورد بررسی قرار داد. یکی از اهداف این جلسه که با حضور مدیران عامل شرکت های پتروشیمی فجر بندر امام و سازمان منطقه ویژه برگزار شد، هماهنگی جهت تداوم تامین آب و کاهش آسیب پذیری تاسیسات آب جنوب شرق بود.

در کنار کارهای انجام شده برای کمک به مناطق درگیر سیل اخیر، یکی از مهم‌ترین اقدامات مؤثر فرماندهی ارشد منطقه، پشتیبانی فنی و تدارکاتی از شرکت آب جنوب شرق برای تامین و ارسال آب مورد نیاز به شهرهای بندر امام، ماهشهر، هندیجان و شرکت‌های پتروشیمی بوده است.

براساس این گزارش، پتروشیمی در این ماموریت، با انجام اقدام های پیشگیرانه، مانع ایجاد یک مشکل جدید برای مردم منطقه و شرکت های پتروشیمی شد که این امر مورد تقدیر مدیرعامل آب جنوب شرق خوزستان نیز قرار گرفت.

گفتنی است، با توجه به اینکه شرایط فوق العاده در استان خوزستان کماکان ادامه دارد اقدامات منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نیز تا اعلام شرایط عادی تداوم خواهد داشت.

WhatsApp Image 2019-04-15 at 11.57.06 PM

WhatsApp Image 2019-04-15 at 11.57.07 PM(1)

WhatsApp Image 2019-04-15 at 11.57.07 PM

WhatsApp Image 2019-04-15 at 11.57.08 PM

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر