کد خبر: 750301 A

معاون عملیات ناجا در بازدید از مناطق سیل زده:

معاون عملیات ناجا در حاشیه بازدید هوایی از مناطق سیل زده و هورالعظیم گفت: با وجود آبگرفتگی و سرازیر شدن آب در هور العظیم و قطع ارتباط زمینی، خوشبختانه از لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار حسین ساجدی نیا در حاشیه بازدید هوایی از مناطق سیل زده و هورالعظیم اظهار داشت: منطقه هورالعظیم کاملا زیر آب رفته و همچنین کشور عراق هم آب منطقه را فراگرفته است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازدیدی که از پاسگاه‌ها و گذرگاه های مرزی داشتیم، خوشبختانه مورد خاصی از لحاظ امنیتی با توجه به اینکه کل منطقه را آب گرفته نداشتیم.

سردار ساجدی نیا  ادامه داد: به دلیل وجود سیل تردد به صورت زمینی مشکل وجود دارد و از طریق هوا و با قایق ها این ارتباط برقرار شده است.

معاون عملیات ناجا تصریح کرد: خوشبختانه با حضور سازمان های امدادی در کنار نیروی انتظامی، ارتش و سپاه خدمات رسانی ها به خوبی انجام شده که با مردم هم وقتی صحبت کردیم خوشبختانه مشکل امدادرسانی وجود ندارد.

سردار ساجدی نیا بیان کرد: در دشت آزادگان بواسطه آبی که سطح منطقه را فراگرفته ارتباط زمینی قطع شده و می طلبد مسئولان ضمن حضور در این مناطق اگر مشکلی باشد برای هموطنان رفع کنند.

هورالعظیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر