کد خبر: 736483 A

سرهنگ دالوند خبر داد:

سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز از دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو های پارک شده در اطراف بیمارستان، با ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سرهنگ محسن دالوند اظهار داشت: در پی گزارشات واصله مبنی بر سرقت محتویات داخل خودرو های پارک شده در اطراف برخی بیمارستانها، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس کلانتری ۱۳ این فرماندهی موفق شدند سارق را در اطراف یکی از بیمارستان های پرتردد شهر و در حالی که در حال سرقت از یک خودرو بود را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کنند.

سرهنگ دالوند تصریح کرد: در بازرسی به عمل آمده از این سارق، انواع سوئیچ خودرو، پیچ گوشتی جهت باز کردن درب خودرو ها، سه عدد کیف پول، مدارک شناسایی، تعدادی کارت های بانکی و سه عدد انگشتر طلا مربوط به مالباختگان، پنل سیستم پخش خودرو، مبالغی وجوه نقد و یک قبضه چاقو کشف گردید و متهم در تحقیقات پلیسی بعمل آمده به ۱۶ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در اطراف بیمارستان های شهرستان اهواز اعتراف کرد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز در پایان ضمن اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی از شهروندان درخواست نمود؛ هنگامی که به مراکز درمانی و بیمارستانها مراجعه می کنند قبل از ترک خودرو حتما موارد ایمنی را رعایت کنند‌.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر