کد خبر: 699487 A

عصر امروز برگزار شد؛

عصر امروز سه شنبه ۱۳ آذرماه، جشن ممتازان تحصیلی، دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز در تالار فجر اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، روشن زاده معاونت اجرایی انجمن خیریه چهارده معصوم در این مراسم اظهار داشت: ۱۸۰۰ دانش آموز و دانشجو تحت پوشش این انجمن هستند که حدود ۷۴۰ نفر از آنها در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ ممتاز شناخته شده اند.

وی هدف از برگزاری این مراسم را تشویق آنها و خانواده هایشان عنوان کرد و گفت: باید این عزیزان بدانند که چه جایگاه ارزشمندی دارند و دیگر اینکه برای بقیه دوستانشان نیز ایجاد انگیزه شود که تلاش کرده و پیشرفت کنند. ما امروز دانش آموزانی که پیشرفت تحصیلی نیز داشته اند را تشویق می کنیم.

روشن زاده ضمن اشاره به ۱۲ آیتم خدمات رفاهی به دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش انجمن، اظهار کرد: هزینه های تحصیلی، سرویس ایاب ذهاب و هزینه های رفت و آمد، لباس و کفش در دو نوبت، تغذیه های میان وعده، اردو، جشن ها و سایر موارد که از این 12 آیتم، سرانه هر دانش آموز 75 هزار تومن در ماه و 900 هزار تومن در سال تقدیم آنها می شود.

معاون اجرایی انجمن چهارده معصوم(ع) در خصوص خدمات آموزشی نیز بیان کرد: کلاس های تقویتی، کنکور، کامپیوتر، خدمات مشاوره متنوع، خدمات مهارتی و مهارت های زندگی، مهارت های حرفه ای و خدمات کتابخانه ای و کلاس های فرهنگی و عقیدتی از این دست خدمات است.

وی خاطرنشان کرد: در حاضر فارغ التحصیلان تحت پوشش و معلمینی هستند که به صورت افتخاری در حال ارائه خدمات، بدون هیچ چشم داشتی به دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش می باشند.

روشن زاده ضمن اشاره به موفقیت های شایان فرزندان تحت پوشش و رتبه ۲۵۶ کنکور انسانی امسال، تصریح کرد: همکاری همه دستگاهها، خیرین و تلاش و کوشش خود دانش آموزان و دانشجویان و طرح های مختلف و خدمات شایان ذکر انجمن در این افتخارات مؤثر بوده است.

WhatsApp Image 2018-12-04 at 11.41.51 PM(2)

WhatsApp Image 2018-12-04 at 11.41.51 PM(5)

WhatsApp Image 2018-12-04 at 11.41.51 PM(4)

 

خبرنگار: مریم جم

اهواز انجمن خیریه چهارده معصوم(ع)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر