کد خبر: 698546 A

برخی از مردم نیازمند غیر پوششی کمیته امداد و بهزیستی شهرستان هندیجان با تجمع در مقابل کمیته امداد امام این شهر، خواستار توجه دولت و مسئولان به وضعیت اسفناک معیشتی خود شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر هندیجان، مردم نیازمند و مستضعف هندیجان جهت دریافت خدمات و حمایت‌های دولت از آن‌ها در این روزگار بد و نامناسب معیشتی، با تجمع در مقابل کمیته امداد امام خمینی (ره) خواستار توجه جدی مسئولان کشور و استان خوزستان به مشکلاتشان شدند.

سهمیه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) هندیجان در جذب مردم نیازمند بسیار کم است، بنابراین نمی‌توانند قشر زیادی از مردم را تحت پوشش و چتر حمایتی قرار دهند.

مسئولان دولتی و نهادهای حمایتی با توجه به وضعیت رکود، گرانی افسار گسیخته و بیکاری جوانان، باید چاره ای اساسی در حمایت از مردم انجام دهند.

اسماعیل ‌پورعبدالله رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) هندیجان، در پاسخ به سؤال خبرنگار ایلنا در خصوص علت تجمعات چند روزه اخیر، اظهار داشت: برخی از مردم نیازمند با مراجعه به کمیته امداد خواستار حمایت مسئولان و دولت برای تأمین معیشتشان شدند.

وی افزود: ما با توجه به وضعیتی که این مردم نیازمند دارند، مراتب را به مسئولان مافوق منعکس کرده‌ایم و منتظر اقدامات بعدی هستیم.
لازم به ذکر است که این تجمع کنندگان تحت پوشش هیچ نهاد و سازمان حمایتی نیستند.

WhatsApp Image 2018-12-02 at 11.40.53 PM

 

خبرنگار: محمد مهدی صادقی

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر