کد خبر: 695648 A

مدیر عامل کشت و صنعت کارون:

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت کارون ضمن تاکید بر رشد صنایع جانبی در این شرکت، توسعه اشتغال و اقتصاد را در کنف رشد این صنایع دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، عبدالمجید میرزاپور عصر امروز یکشنبه ۴ آذرماه، در بازدید استاندار خوزستان از شرکت کشت و صنعت کارون، اظهار کرد: از حضور شریعتی استاندار خوزستان و فرماندار دزفول که در دستیابی به اهداف اولیه ی شرکت نقش بسزایی داشته و کمک‌های شایانی به ما کردند تشکر می کنم.

وی در خصوص تعداد نیروی انسانیِ مشغول به کار در شرکت، تصریح کرد: حدود ۲۷۰۰ نفر از لحاظ پرسنل سازمانی و با مجموعه پیمانکاران، بالغ بر ۷۰۰۰ نفر در این فصل و در فصل داشت و کاشت به ۹۰۰۰ نفر پرسنل نیز می رسد.

میرزاپور عنوان کرد: در سال گذشته به لطف خداوند و همت همکاران توانستیم به ۹۲/۳درصد ظرفیت اسمی دست پیدا  کنیم که به امید خداوند علیرغم بحران خشکسالی و کمبودی که داشتیم سعی خواهیم کرد؛ امسال هم کمتر از سال گذشته تولید نداشته باشیم.

مدیر عامل کشت و صنعت کارون در خصوص صنایع جانبی این شرکت، بیان کرد: یک سری صنایع را در دست اقدام داریم ولی در شرایط تخصصی در تولید نیشکر  باید مقداری سازماندهی بشود که در صورت اجرا امیدوارم ظرف مدت کوتاهی چندین شرکت جانبی فعالیت خود را آغاز کنند که باعث توسعه اقتصادی و اشتغال خواهد شد.

میرزاپور در خصوص تولیدات شرکت، تصریح کرد: تولید نهایی شکر و ۲ فرآورده جانبی باگاس و ملاس است که باگاس در حال حاضر در قسمت تولیدی انرژی شرکت و  در قسمت تولید نئوپان، یک‌ بخش هم فروش آزاد برای دامپروری ها است.

PicsArt_11-25-07.37.02

خبرنگار: مریم جم

کشت و صنعت کارون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر