کد خبر: 694788 A

در آئین گشایش دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات نفت؛

استاندار خوزستان در آئین گشایش دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات صنعت نفت در اهواز، گفت: استفاده مطلوب از نفت به عنوان مهمترین مزیت اقتصادی کشور مستلزم نقش پویا و فعال سازندگان در جامعه جهانی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا شریعتی اظهار داشت: بینش مدیریت راهبردی اقتضا می‌کند که گام‌های بلندتر و سریعتری در حوزه انرژی برداریم و با شرایطی که اکنون بر کشور تحمیل شده، این اقدامات باید سریع و با تکیه بر توان سازندگان داخلی و بهره گیری از ظرفیت مهندسین و نخبگان داخلی باشد.

استاندار خوزستان ضمن اشاره به این نکته که شرکت‌های بزرگی چون توتال از روز اول اینچنین نبوده اند، یادآور شد: این شرکت‌ها در کشورهای نفتخیز آنقدر تجربه و خطا کردند تا به این جایگاه رسیدند؛ چرا برای شرکت های خودمان فرصت خطا و آزمونی را قائل نمی شویم.

وی با گلایه به این مطلب که چرا نمایشگاه بین المللی نفت در خوزستان برگزار نمی شود، تاکید کرد: نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات نفت باید در خوزستان برگزار شود؛ چرا در تهران برگزار می شود؟! اگر در عمل می خواهیم از تمرکز گرایی در کشور دوری بجوییم هیچ دلیلی ندارد که نمایشگاه بین المللی نفت در تهران برگزار شود.

PicsArt_11-22-02.31.50

PicsArt_11-22-02.32.52

PicsArt_11-22-02.26.29

دهمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر