کد خبر: 689259 A

مدیر کل آموزش‌ و پرورش خوزستان تاکید کرد:

مدیر کل آموزش‌ و پرورش استان خوزستان گفت: ما از بکارگیری جوانان بومی، مستعد، نخبه هندیجانی، در جهت رفع کمبود نیرو استقبال کرده و آماده هرگونه همکاری هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر هندیجان، محمد تقی زاده اظهار داشت: ما در بحث اشتغال ورود پیدا می‌کنیم؛ جوانان ما با استعداد و صاحب مدرک هستند، باید زمینه لازم جهت استفاده از استعداد آن ها را به ‌خوبی فراهم کنیم تا بتوانند از ظرفیت‌های خود بهره برده و به دیگران کمک کنند.

وی افزود: اگر می‌خواهیم جوانان صاحب مدرک و نخبگان، خانه ‌نشین و افسرده نشوند؛ باید برای آن‌ها شرایط استخدام رسمی فراهم کنیم. اینکه برخی حواشی برای نخبگان در هندیجان ایجاد شود صحیح نیست.

مدیر کل آموزش‌ و پرورش استان خوزستان بیان کرد: در استان خوزستان، از سال 93 تاکنون 7 هزار نفر نیرو در مقطع پیش ‌دبستانی، 7 هزار نفر حق ‌التدریس و بیش از 4 هزار نفر نیروی رسمی به‌ کارگیری کرده‌ایم.

تقی زاده گفت: مناطق محروم همانند اداره آموزش‌ و پرورش هندیجان باید از جذب نیروهای بومی و شرایطی که فراهم‌ شده نهایت استفاده را کرده تا مشکل کمبود نیروهای فرهنگی در این شهرستان رفع شود؛ نه اینکه نیروهای جوان و مستعد خود را کنار زده و به حواشی بپردازند.

وی عنوان کرد: در شهرستان هندیجان کارخانه، شرکت یا مجموعه خاصی وجود ندارد تا جوانان خود را مشغول کنند؛ بنابراین جوانان تحصیل‌ کرده، باسواد و نخبه این شهرستان می‌توانند با اداره آموزش‌ و پرورش همکاری لازم را داشته باشند.

مدیر کل آموزش‌ و پرورش استان خوزستان افزود: ما در حمایت از جوانان و نخبگان هندیجانی سهمیه های لازم جهت بکارگیری را فراهم کردیم تا این جوانان بتوانند به صورت قانونی با داشتن شرایط لازم مشغول خدمت به دانش آموزان شوند.

خبرنگار: محمد مهدی صادقی

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر