کد خبر: 687168 A

نماینده مردم شهرهای بندر ماهشهر، امیدیه، بندر هندیجان و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی از مدرسه خیرساز شرکت پتروشیمی مارون در شهر شهید چمران شهرستان ماهشهر بازدید نمود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، دکتر علی گلمرادی به منظور پیگیری مطالبات مردم منطقه، از پروژه های خیریه پتروشیمی مارون در حوزه مدرسه سازی بازدید کرد.

در این بازدید، مهندس صلاحت پور مدیر منابع انسانی پتروشیمی مارون و نماینده مدیر عامل در امور خیریه و مسئولیت اجتماعی مدیر عامل، دکتر گلمرادی را همراهی نمود. 

مدرسه دوازده کلاسه پتروشیمی مارون در کنار کلاس های آموزشی، دفاتر مدیریت، آزمایشگاه پیشرفته، حمام و سرویس های بهداشتی، منزل سرایداری و نگهبانی را در فضایی به مساحت زیر بنای حدود دو هزار متر مربع شامل می شود و به زودی افتتاح خواهد شد. 

در این بازدید به درخواست و پیگیری نماینده مردم شریف منطقه و موافقت مدیریت پتروشیمی مارون، مقرر گردید تجهیز مدرسه فوق به میز و صندلی، کولر، وسایل گرمایشی، لوازم آزمایشگاهی و ... با هزینه بیش از هفت میلیارد ریال توسط این شرکت انجام گیرد. 

شایسته گفتن است، مدرسه مارون ۱، در منازل مسکن مهر فاز ۷ بندر ماهشهر توسط پتروشیمی مارون احداث و هم اکنون در حال بهره برداری می باشد و فاز دوم این مدرسه در قالب طرح توسعه ای، به زودی احداث خواهد شد. 

ساخت مدرسه مدرن دوازده کلاسه در بندر امام خمینی و مدرسه روستای گرگر از برنامه های خیریه این شرکت در آینده نزدیک خواهد بود که با پیگیری دکتر علی گلمرادی و همت شرکت پتروشیمی مارون احداث خواهد شد.

IMG-20181101-WA0003

علی گلمرادی پتروشیمی مارون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر