کد خبر: 685621 A

مدیرکل پست خوزستان عنوان کرد:

مدیرکل پست خوزستان گفت: ادارات پست استان خوزستان به مناسبت ایام اربعین، با افزایش نوبت های کاری روزانه از ۴۵۰۰ تا ۷۰۰۰ گذرنامه را تحویل، آماده سازی و توزیع کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، مهران حموله صبح امروز شنبه ۵ آبان ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اداره کل پست استان خوزستان هر ساله در ایام اربعین حسینی با برنامه ریزی مدون و افزایش ساعات کاری باجه ها و بخش توزیع نسبت به ارائه خدمات مناسب به متقاضیان اقدام می کند.

وی افزود: اداره کل پست خوزستان در آستانه اربعین حسینی و افزایش درخواست گذرنامه و روادید زائرین با افزایش نوبت های کاری ادارات پست استان نسبت به توزیع گذرنامه و ثبت نام و توزیع روادید به صورت ویژه اقدام کرده است.

مدیرکل پست خوزستان یادآور شد: ادارات پست استان در این ایام با افزایش نوبت های کاری روزانه از ۴۵۰۰ تا ۷۰۰۰ گذرنامه را تحویل، آماده سازی و توزیع کرده اند.

حموله  گفت: خدمات رسانی در روز جمعه پیش از اربعین نیز همچنان ادامه داشته است و ادارات پست خوزستان تا ساعت ۱۸ روز جمعه پاسخگوی مراجعین بوده و موزعین این ادارات تا ساعات پایانی شب گذرنامه و روادید را در آدرس گیرندگان توزیع کرده اند.

گفتنی است، این خدمات رسانی تا پایان این ایام ادامه خواهد داشت.

خبرنگار: مریم جم

گذرنامه زائران پست‌ خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر