کد خبر: 684826 A

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک در این دیدار، گفت: خبرنگاران سربازان بی مزد و بی منت و تاثیر گذار در جامعه هستند، به مسئولان مشاوره بدهید، این امر تاثیر خودش را خواهد داشت، نا امید نشوید و به کارتان ادامه دهید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از باغملک، فیروز کیانپور ضمن خیر مقدم به خبرنگاران، در زمینه حرفه خطیر خبرنگاری گفت: من معتقد هستم که خبرنگاران در جامعه ما حتما باید حضور داشته باشند که مشکلات، مسائل، تنگناها، نقاط ضعف و قوت ادارات و سازمان ها و کارکرد آنها را به چالش بکشانند و مدیران باید از خبرنگاران که سربازان جامعه در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی به مردم، که همه کاره دولت و جامعه هستند و بی ادعا و بی مزد فعالیت می کنند، استقبال کنند.

وی ادامه داد: خبرنگاران شهرستان از حداقل ها هم برخوردار نیستند، در صورتی که کار ارزشمند آنها مشاوره دادن فکری به طور غیر مستقیم به متولیان امر می باشد تا بتواند با بینش بهتر و افق روشنتری در زمینه مسئولیت خود گام بردارند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای اصحاب رسانه، افزود: خبرنگاران باید حرفه خود را علمی و به روز انجام دهند و اگر مواردی وجود دارد و مردم هم بر روی این موارد و درست شدن آنها تاکید می کنند، خبرنگار هم موظف است اطلاع رسانی کند.

کیانپور با اشاره به اینکه خبرنگاران سربازان بی مزد و بی منت و تاثیر گذار در جامعه هستند، تاکید کرد: مردم سالاری دینی توسط خبرنگار تقویت می شود و خبرنگار با روشنگری و شفافیت می تواند به من مسئول کمک کند تا نتیجه مطلوبی را برای خود و جامعه رقم بزنم و از طریق فضای مجازی و مطبوعات موثر باشد.

وی خاطرنشان کرد: نیازی نیست که همه ما در جبهه حضور داشته باشیم و پشت خاکریزها با دشمنان بجنگیم؛ خبرنگار هم می توانید با حرفه خود برای جامعه گام بردارد و با کارهای بزرگی در خصوص اصلاح امور در همه جنبه ها اقدام کند و اجر و پاداش آن کمتر از جهاد و شهادت نیست.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان باغملک همچنین از اصحاب رسانه خواست تا در زمینه محیط زیست، منابع طبیعی و آب های زیر زمینی نیز با دقت نظر خاصی کار کنند و مطالبه گر باشند.

کیانپور در پاسخ به سوالات خبرنگاران که چه تعداد پرونده در زمان خدمت شما بررسی و چه تعداد مختومه شد، بیان کرد: از تاریخ ورود من تا کنون ۵٤٩٤٠ فقره پرونده وارد شده است و ۵٤٩٠٧ فقره پرونده مختومه داشتیم و تعداد ۶٢٦٢ فقره ابلاغ الکترونیکی که به سمت و سوی مکانیزه شدن و جهت رفاه حال مردم بوده، داشته ایم.

3

2

1

 

باغملک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر