کد خبر: 684474 A

روز گذشته؛

وزیر اطلاعات روز گذشته در بازدید از چذابه، گفت: به شکرانه خداوند مشکلات زائران اربعین حسینی که سال های قبل در مرزهای سه گانه کشور وجود داشت بسیار کمتر شده و تردد بسیار خوب است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سید محمود علوی در این بازدید با اشاره به خدمات صورت گرفته در مسیر های تردد زائران اربعین حسینی و مرزها، عنوان کرد: الحمدلله وضعیت خوبی در مرز چذابه وجود دارد و آن مشکلاتی که در سال های گذشته وجود داشته، اکنون کمتر شده و از نظر امنیتی سربازان گمنام امام عصر و دستگاه های دیگر امنیتی مثل سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی و مدیریت سیاسی کشور از جمله استانداری ها و فرمانداری ها همه به خوبی پای کار حضور دارند.

وی در ادامه سخنان خود  ادامه داد: هماهنگی های خوبی با طرف عراقی در خصوص تردد زوار صورت گرفته و در بازدیدهای انجام شده از قسمت عراق؛ سرعت عملی که در ایران هست را در طرف عراقی هم مشاهده کردیم و هیچ معطلی در تردد زوار نیست. 

وزیر اطلاعات تصریح کرد: امیدوارم خداوند توفیق بدهد تا بتوانیم خدمات رسانی به زائران حسینی را افزایش دهیم و یقینا هر خدمتی به آنها داشته باشیم، در ثواب زیارت آنها شریک می شویم.

علوی یادآور شد: خدمت به زائران حسینی توفیق الهی است که خدواوند متعال به مردم دشت آزادگان، بستان، سوسنگرد، هویزه و سایر مردم استان خوزستان ارزانی کرده و امیدوارم که خداوند عزت دنیا و آخرت را به این مردم عطاء کند که با عشق خاص خودشان به زائران اباعبدالله خدمت رسانی کنند.

وی با بیان اینکه «این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست»، افزود: حتی آشپزی ها و مواکبی که در مرزها فعال شده اند همه با عشق امام حسین (ع) است و به صورت اداری صورت نگرفته است.

وزیر اطلاعات عنوان کرد: این عشق در زائران و خدمتگزاران به آنها پیام بسیار زیبایی دارد که به فرموده امام راحل هرچه داریم از محرم وصفر است؛ این روح و عشق حسینی است که انقلاب و نظام را از گزند توطئه های دشمن حفظ نگه داشته و شعار «هیهات من الذله» مردم ایران را در برابر ابرقدرت ها سرپا نگه داشته و به دنیا پیام می دهد که ایران اسلامی ایستاده و هرگز در مقابل قدرت های مستکبر سرفرود نخواهد آورد.

وزیر اطلاعات چذابه فرمانداری دشت آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر