کد خبر: 683540 A

جانشین فرمانده ارشد HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، گفت: مهمترین گروهی که در فرایند مدیریت بحران وجود دارد تیم فرماندهی صحنه حادثه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، دومین دوره آموزشی تمرین کارگاهی فرماندهی حادثه برای حدود 120 نفر از 6 شرکت پتروشیمی این منطقه آغاز شد.

جانشین فرمانده ارشد HSE، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه در این مراسم با ارائه گزارشی از عملکرد دوره های قبل، از حضور و مشارکت تمامی شرکتهای پتروشیمی در برگزاری هر چه موثر این دوره ها تقدیر و تشکر کرد.  

عبدالرضا زرگر افزود: تیمهای فرماندهی حادثه بایستی از بین افراد توانمند و با انگیزه انتخاب و تحت بهترین آموزشها قرار گیرند چرا که مهمترین گروهی که در فرایند مدیریت بحران وجود دارد تیم فرماندهی صحنه حادثه است.

این دوره توسط سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و دانشگاه امام حسین (ع) به میزبانی شرکت ره آوران فنون پتروشیمی در مجموعه فرهنگسرای اندیشه شهرک بعثت اجرا می شود.

شرکتهای پتروشیمی بندرامام، امیرکبیر، اروند، پایانه ها و مخازن پتروشیمی، بوعلی سینا، کارون و پایانه اکسیر شیمی شرکتهای مشارکت کننده در این برنامه هستند.

صبح امروز (دوشنبه 30 مهر 97) مراسم افتتاحیه این دوره با حضور مدیران عامل، اساتید دوره، اعضای کمیته بحران و فرماندهان ستادی و عملیاتی شرکتهای پتروشیمی برگزار شد. پس از مراسم افتتاحیه طی سه شبانه روز دوره های فشرده عملیاتی و تئوری به شرکت کنندگان داده می شود تا هر چه بیشتر برای مدیریت صحنه حادثه آماده شوند.

در این دوره نیز مطابق دوره های پیشین، برنامه های فرهنگی و ورزشی متعددی برای شرکت کنندگان اجرا می شود و در پایان دوره تیم برتر معرفی خواهد شد.

یب

شس

 

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر