کد خبر: 682829 A

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری باغملک خبر داد:

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری باغملک، گفت:《مال آقا》 یکی از مناطق خوش آب و هوای شهرستان باغملک در استان خوزستان است که سالانه پذیرای هزاران نفر از هموطنان می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از باغملک، جهانگیر پیروزاده اظهار داشت: با جدیت و پیگیرهای بهبهانی، بهره بردار این مجموعه نسبت به تجهیز و نوآوری وسایل کانکس ها، این امر تحقق یافته است. کانکس های این مجموعه رنگ شده و کمبودهای آنها برطرف شده است، به طوریکه وضعیت فعلی مجموعه ی گردشگری مال آقا مطلوب می باشد، این در حالی هست که این اقامتگاه گردشگری در دوماه گذشته رو به تعطیلی و فراموشی رفته بود.

وی افزود: با همکاری سازمان آب و برق شهرستان و فرستادن بالابر این اداره، تمامی برج های نوری را تعویض نموده ایم.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری باغملک خاطرنشان کرد: در حال حاضر این مجموعه آماده خدمات رسانی به مسافران و گردشگرانی است که به مال آقا مسافرت می کنند. با توافقاتی که با بهره بردار مجموعه گردشگری مال آقا داشته ایم، روزهای سه شنبه برای عموم مردم به صورت رایگان خدمات رسانی خواهد شد و هر روز یک کانکس دو خوابه در اختیار کارمندان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان قرار خواهد گرفت.

پیروزاده ادامه داد: مال آقا یکی از مناطق خوش آب و هوای شهرستان باغملک در استان خوزستان است که سالانه پذیرای هزاران نفر از هموطنان می باشد؛ این منطقه کوهستانی پوشیده از جنگل بلوط است و رودخانه ای که از وسط این منطقه  عبور می کند بهمراه جاذبه های طبیعی، تاریخی و باستانی که در آن قرار دارد، شرایط بسیار لذت بخشی را بوجود آورده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: پل بباره، گور دخمه ها، آسیاب ها، قنات ها و قبرستان های تاریخی از دیگر جاذبه های این منطقه تفریحی می باشد.

WhatsApp Image 2018-10-20 at 8.09.42 PM(1)

مال آقا اداره ميراث فرهنگی و گردشگری باغملک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر