کد خبر: 677128 A

سرپرست فرمانداری شادگان عنوان کرد:

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: تمام تمهیدات لازم برای ایام اربعین حسینی در شادگان و استقبال از زائران اندیشیده شده است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از خوزستان، سعید حاجیان در حاشیه بازدید از مواکب مسیر پیاده روی اربعین حسینی در سه راهی خور دورق، اظهارکرد: شهرستان شادگان از جمله مسیرهای مهم و اصلی تردد زائران عتبات عالیات در همه ایام سال و به ویژه در ایام منتهی به اربعین است که در سال های گذشته پذیرای زائران زیادی از نقاط مختلف استان های کشور بوده است.

وی افزود: توفیقی دست داد تا یک سال دیگر در خدمت امام حسین(ع) و زوار اربعین باشیم و در این راستا تمام سعی خود را به کار می‌بندیم.

سرپرست فرمانداری شادگان همچنین با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی، ادامه داد: شهرستان شادگان یکی از مناطق اصلی تردد زائران است که باید ستاد اربعین کشور در مورد تامین امکانات لازم اقدام لازم را به‌عمل آورد.

WhatsApp Image 2018-10-06 at 11.13.30 PM

وی با اشاره به فرصت باقی مانده تا اربعین حسینی از همه دستگاه های اجرایی شهرستان شادگان خواست با بسیج امکانات زیر ساخت لازم را برای تامین امکانات مورد نیاز زایران کربلای معلی در مسیر تردد زوار به طرف مرز شلمچه را فراهم کنند.

حاجیان در پایان گفت: مواکب و هیات‌های مذهبی‌شهرستان شادگان به‌صورت خودجوش امکانات و زیرساخت‌های لازم برای تردد هرچه بهتر زوار اربعین حسینی از شادگان را فراهم کرده‌اند و هم‌اکنون نیز در حال ارائه خدمات به زوار اباعبدالله ‌الحسین (ع) هستند.

خبرنگار: ناصر حکیمی

شادگان اربعین‎ حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر