کد خبر: 676409 A

پاپی‌زاده خبر داد:

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، از آغاز عملیات اجرایی طرح تحول روشنایی معابر شهرستان دزفول خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از دزفول، عباس پاپی‌زاده اظهار داشت: به منظور حل مشکل روشنایی معابر دزفول، طرح تحول روشنایی از فردا در کوی مدرس  اجرایی می شود.

وی افزود: پس از جلسه با معاون وزیر نیرو اعتبارات و تجهیزات این طرح تصویب شد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عملیات فاز اول طرح تحول روشنایی معابر دزفول فردا از کوی مدرس دزفول آغاز خواهد شد و در فاز بعدی بافت قدیم و سایر مناطق به مرور انجام خواهد گردید.

وی ادامه داد: به دلیل تغییر ساعات، بیشتر وقت مردم در اوقات تاریکی است و بحث روشنایی معابر در جلوگیری از تصادفات و همچنین مبحث امنیت بسیار ضروری است.

پاپی‌زاده در ادامه از اجرای زیر زمینی کردن کابل های برق شهری خبر داد و گفت: به موازات طرح روشنایی معابر دزفول، زیر زمین سازی کابل های برق نیز در حال مطالعات اجرایی می باشد.

وی عنوان کرد: با توجه به خطرات ناشی از هوایی بودن کابل های برق شبکه توزیع برق این پروژه علاوه بر رفع خطرات، باعث زیباسازی منظره شهری می شود.

نماینده دزفول تصریح کرد: این طرح که مطالعات آن در حال انجام است از دو خیابان شریعتی و امام خمینی آغاز می شود و به مرور تمام کابل های معابر زیر زمینی خواهد شد.

پاپی‌زاده ادامه داد: با زیر زمین سازی کابل های برق و همچنین یکسان سازی تابلوهای فروشگاه ها در دو خیابان اصلی دزفول، شاهد تصویری زیبا از منظره شهری دزفول خواهیم بود.

دزفول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر