کد خبر: 669535 A

هدایت‌الله خادمی مطرح کرد:

نماینده مردم ایذه، دهدز و باغ‌ملک در مجلس شورای اسلامی گفت: دهدز دروازه ورود به خوزستان و این جاده ملی است و تقریبا ۶۵ درصد کامیون‌های سنگینی که از خوزستان به سمت تهران خارج می‌شوند از این جاده می‌روند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، هدایت الله خادمی در آیین گشایش پایگاه امداد و نجات بین شهری دهدز اظهار کرد: طی دو سال گذشته پیگیری های بسیار زیادی برای احداث این پایگاه توسط هلال احمر به عمل آمد.

وی با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات جمعیت هلال احمر خوزستان در فعالیت‌های امدادی و عام المنفعه در جامعه به‌ویژه مناطق محروم، افزود: دهدز دروازه ورود به خوزستان و این جاده ملی است و تقریبا ۶۵ درصد کامیون‌های سنگینی که از خوزستان به سمت تهران و اصفهان خارج می شوند از این جاده می روند.

نماینده مردم ایذه، دهدز و باغ‌ملک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  جاده دهدز پر ترددترین جاده ملی است و به دلایل مختلف حوادث بسیار زیادی در این جاده داریم.

خادمی ادامه داد: بخشی از جاده ها در این منطقه وضعیت مناسبی ندارند و  عرض بسیار کمی دارند در حالی که رفت و آمد و تردد خودروها در آن بسیار زیاد است.

وی با بیان اینکه در فصل زمستان این منطقه برفگیر است و حوادث بسیار زیادی در آن رخ می‌دهد، گفت: به همین دلیل این پایگاه امداد و نجات توسط جمعیت هلال‌احمر خوزستان ساخته شد و با توجه به تبدیل باغ‌ملک به شهرستان احداث این پایگاه کمک زیادی به توسعه منطقه می کند.

هلال احمر استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر