کد خبر: 667218 A

مشاجره لفظی سرنشین با راننده ماشین، منجر به آتش سوزی پراید در اهواز گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، شب گذشته ماموران پلیس حین گشت‌زنی در میدان زندان اهواز متوجه می‌شوند خانمی از داخل یک خودروی پراید با صدای بلند از ماموران گشت انتظامی پلیس تقاضای کمک می‌کند لذا بلافاصله ماموران به سمت خودروی مذکور رفته و سعی در متوقف کردن  آن می کنند ولی راننده با مشاهده ماموران اقدام به فرار می کند.

ماموران انتظامی با امداد خواهی سرنشین خودروی پراید به تعقیب سواری مورد نظر می پردازند و سعی در متوقف کردن آن می کنند اما متوجه می شوند راننده با بی اعتنایی به فرمان ایست پلیس، قصد فرار دارد.

در نهایت ماموران انتظامی با رعایت حقوق شهروندی و اجرای قانون به کار گیری سلاح، یک تیر به سمت لاستیک عقبی خودرو شلیک می کنند که تیر به دلیل انحراف و حرکت های مارپیچ خودرو توسط راننده به باک اصابت می کند و منجر به آتش گرفتن باک خودرو می شود.

ماموران پس از توقیف خودرو با مشاهده وضعیت و آتش گرفتن وسیله نقلیه ضمن نجات جان سرنشینان با کمک نیروهای امدادی و آتش نشانی حریق را مهار و نهایتا راننده و سرنشین آن را  برای رسیدگی موضوع به کلانتری منتقل می کنند.

 در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد، سرنشینان خودروی پراید در آن لحظه با هم مشاجره لفظی می کنند که در همین حین سرنشین خودرو با مشاهده پلیس درخواست کمک می کند اما متاسفانه راننده با بی اعتنایی به ماموران اقدام به فرار می کند که بررسی موضوع در حال پیگیری است.

 

نیرو انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر