کد خبر: 663014 A

با حضور مسئولان شهرستان هندیجان، برخی پروژه‌ های این شهرستان در هفته دولت افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر هندیجان، با حضور فرماندار هندیجان، بخشدار مرکزی، مسئولان اجرایی و اصحاب رسانه، برخی پروژه‌های شهرستان هندیجان در روستاها و شهر افتتاح شدند.

فرماندار هندیجان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: امروز پروژه خط انتقال آب شرب سالم به روستاهای جاده هندیجان به دیلم افتتاح گردید. این پروژه با پیگیری‌های بسیار زیادی صورت گرفته و آب شیرین از خط لوله دیلم که از سد کوثر تأمین می‌شود را به روستاهای هندیجان متصل می‌کند.

کوروش مودت افزود: خانه ورزش روستای چم مراد نیز افتتاح‌ شد. تا کنون سه خانه ورزش در روستاهای هندیجان مورد بهره‌ برداری قرار گرفته که برای اولین بار صورت می‌گیرد. پروژه خدماتی نماز خانه، سرویس‌های بهداشتی بین‌ راهی در جاده هندیجان به دیلم در روستای بو طاهری نیز افتتاح گردید.

وی بیان کرد: کلنگ زنی پروژه خط انتقال آب شرب به طول 4 کیلومتر در روستای چم مراد از توابع بخش مرکزی به زمین زده شد. همچنین پروژه نصب دکل اینترنت پرسرعت که تا شعاع 35 کیلومتری هندیجان توانایی سرویس ‌دهی را دارد، کلنگ زنی کردیم.

فرماندار هندیجان در پایان خاطرنشان کرد: مسابقات تیراندازی اداره ورزش و جوانان نیز امروز در سالن ورزشی آغاز شد، در آینده نزدیک نیز استخر هندیجان را افتتاح خواهیم کرد.

2

3

4

5

 

 

خبرنگار: محمد مهدی صادقی

هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر