کد خبر: 660849 A

معاون استاندار خوزستان خبرداد:

معاون‌سیاسی-اجتماعی استانداری خوزستان با بیان اینکه در هفته دولت در استان خوزستان 350 پروژه به بهره برداری می‌رسد، گفت: برای هفته دولت برنامه‌هایی با پیوست‌های فرهنگی و هنری که بتواند نشاط و امید را در سطح استان گسترش دهد، تدارک دیده ایم.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از خوزستان، حسین علی حسین‌زاده با اشاره به برنامه‌های هفته دولت در استان خوزستان، اظهار کرد: هفته دولت رسما از دوم شهریورماه با شعار شفافیت، پاسخگویی و کارآمدری آغاز می‌شود و امیدواریم در این راستا بتوانیم گام های عملی موثری برداریم.

وی افزود: با توجه به اینکه هفته دولت میان دو عید سعید قربان و غدیر خم قرار گرفته برای هفته دولت در استان خوزستان، برنامه‌های متنوع و گسترده‌ای پیش‌بینی شده است. در این زمینه ضمن اینکه برنامه‌های سالانه مانند همیشه در حال اجرا است، برنامه هایی با پیوست های فرهنگی و هنری که بتواند نشاط و امید را در سطح استان گسترش دهد برای هفته دولت تدارک دیده ایم.

معاون سیاسی- اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به اقداماتی که در بحث پروژه‌های عمرانی در سطح روستاها و شهرها انجام گرفته است، تصریح کرد: عمده کارهای اجرایی استان بر دوش دهیاران، بخشداران و فرمانداران شهرستان‌های مختلف استان است و در این زمینه زحمات بسیاری را متحمل می شوند. آنها شبانه روز برای پروژه ها و اجرای کارها در استان وقت می گذارند و در این زمینه با همکاری صدا و سیمای استان خوزستان فرصتی را فراهم کرده ایم تا گزارش اقداماتی که توسط آنها انجام گرفته است، ارائه شود.

حسین زاده بیان کرد: در کنار کارهای فرهنگی و هنری پیش بینی شده، افتتاح پروژه ها در روستاها و شهرهای مختلف استان و همچنین کلنگ زنی پروژه‌های جدید در استان برنامه های دیگری را نیز تدارک دیده ایم و تصور می کنیم که تنوع و گستردگی همه این کارها بسیار خوب و قابل قبول است و با گذشته تفاوت دارد.

وی با بیان اینکه در هفته دولت در استان خوزستان 350 پروژه به بهره برداری می رسد، ادامه داد: حضور مردم در کنار مسولان در اجرای پروژه ها و همچنین همراهی آن ها در افتتاح پروژه ها می تواند، آینده بهتری را برای استان رقم بزند. 

معاون سیاسی- اجتماعی استانداری خوزستان عنوان کرد: از 350 پروژه ای که در استان خوزستان افتتاح می‌شوند، 50 پروژه ملی هستند که با حضور معاون اول رئیس‌جمهور در بخش‌های بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، عمران و انرژی و ... به بهره برداری خواهند رسید. 

حسین زاده با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بحث سلامت و درمان استان، اظهار کرد: در کنار بحث توسعه در خوزستان، موضعی که دارای اهمیت است، بحث گسترش و ارتقا رفاه اجتماعی است و مساله بهداشت نیز به شکلی زیر مجموعه این مساله به حساب می آید. در بحث بهداشت و سلامت در خوزستان، طرح مهم تولید محصول سالم که از دو سال گذشته آغاز شده یکی از طرح هایی است که بسیار مورد توجه است.

وی ادامه داد: این طرح شامل هشت محصول در استان خوزستان می شود. اقلامی مانند پیاز، سیب زمینی، گوجه، خیار و محصولاتی که مصرف بسیاری در استان خوزستان شامل این طرح هستند تا شاهد ارتقا سلامت مردم باشیم. این طرح با هدف کاهش استفاده از کود و سموم و به منظور ارتقا سطح سلامت مردم در استان خوزستان آغاز شده است.

استانداری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر