کد خبر: 659978 A

ایلنا گزارش می‌دهد؛

فرماندار شهرستان هندیجان، معاون خود را مامور تشکیل فوری جلسه ستاد تنظیم بازار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر هندیجان، با توجه به مشکلات معیشتی مردم، فرماندار هندیجان ضمن دستور رسیدگی به این موضوع، معاون خود را مامور تشکیل فوری جلسه ستاد تنظیم بازار کرد و خواستار توجه به معیشت مردم شد.

مسئولان متولی بازار هندیجان به فرمانداری فراخوانده شده و جلسه ی فوری در این خصوص برگزار گردید و مطالب مورد توجه بررسی و همچنین تصمیماتی جدی در مورد عدم افزایش قیمت، کنترل بازار، بازرسی‌ها و توزیع مایحتاج مردمی اتخاذ شد.

معاون فرماندار هندیجان نیز در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهر که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، از بی‌برنامگی و سهل ‌انگاری در انجام مصوبات به شدت انتقاد کرد.

بهنام خضعلی در خصوص اتحادیه اصناف هندیجان اظهار داشت: اقدامات اخیر در اتحادیه اصناف هندیجان یک نوع خیانت بزرگی بود که برخی افراد متولی در این موضوع مقصر و خطاکار هستند؛ همین سهل ‌انگاری و بی‌توجهی به کارها سبب این موضوع شده است.

وی تصریح کرد: عدم برگزاری انتخابات در خصوص اتحادیه اصناف هندیجان حرف‌ها و حاشیه‌های زیادی در شهر ایجاد کرده که باید ظرف یک هفته انتخابات اتحادیه برگزار شود و این بلاتکلیفی پایان یابد.

معاون فرماندار هندیجان با بیان اینکه در خیانت بزرگ اتحادیه اصناف برخی متولیان مقصر هستند، عنوان کرد: اگر ظرف یک هفته مقدمات برگزاری انتخابات اتحادیه انجام نشود ما در فرمانداری با جدیت تمام این موضوع را دنبال و انتخابات را برگزار خواهیم کرد؛ بر اساس مدارک، در حال حاضر مستندات پرونده‌ها در حال رسیدگی هستند.

خضعلی با تاکید بر اینکه انتخابات اتحادیه اصناف باید فورا برگزار شود، خطاب به اعضای اتحادیه، عنوان کرد: مردم، بازاریان و کسبه به شما رأی دادند تا مشکلات آن‌ها را پیگیری کنید نه اینکه در مسند بنشینید و خیانت کنید، همه شما باید پاسخگو باشید. باید این‌ وضعیت اصناف و اتحادیه شهرستان باشد؟

وی ادامه داد: در حالی که در فرمانداری درگیر رسیدگی به مشکلات و معضلات مردم عزیز هندیجان هستیم، ظاهراً باید اتحادیه اصناف را نیز مدیریت کنیم.

معاون فرماندار هندیجان بیان داشت: ما باید کدام موضوعات را پیگیری کنیم؟ آیا معیشت مردم، آب شرب، کشاورزی، صیادی، اشتغال مهمتر است یا انتخابات اتحادیه اصناف؟

خضعلی گفت: در اتحادیه اصناف هندیجان معلوم نیست چه کسی مسئول است و پروانه‌های کسب مردم صادر و تعیین تکلیف نشده، باید این مشکل جدی، رفع شود.

خبرنگار: محمد مهدی صادقی

اتحادیه اصناف هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر