کد خبر: 642297 A

همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق《ع》؛

طی آیین با شکوهی و همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق《ع》، پایگاه مقاومت بسیج کارگری شهید فروغی راد در محل انجمن صنفی کارگران ساختمانی دزفول با حضور مسئول بسیج کارگری ادارات و مسولین شهری و فرمانده مقاومت بسیج دزفول افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، فرمانده سپاه دزفول در این مراسم عنوان کرد: بسیج متعلق به حزب و گروه خاصی نیست و تمام کسانی که ولایی هستند بسیجی بوده و عملکرد این نهاد در همه عرصه‌ها برای همگان مشخص است.

سرهنگ سعادت افزود: تشکیل پایگاه بسیج کارگری با فرمان حضرت امام بوده و انجام کارهای بزرگ در کشور همراه با روحیه بسیجی است و اقشار مختلف این نهاد مقدس باید از یکدیگر کمک بگیرند تا امور به‌ خوبی پوشش داده شود و از ظرفیت‌ های سپاه و بسیج را برای اجرایی کردن فرامین مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی به‌ کار خواهیم گرفت.

 همچنین وی از افتتاح پایگاه بسیج انجمن صنفی کارگران ساختمانی برای اولین بار در سطح کشور خبر داد و گفت: این اولین پایگاهی هست که در سطح کشور با این شکل و ساختار در حوزه کاری صنعت ساختمان تاسیس می شود و انشاالله که بتوانیم در حوزه صنعت ساختمان و کارگران قدمی نو برداشته باشیم.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارگری شهرستان دزفول در این مراسم ماموریت های بسیج کارگری را برشمرد و افزود: اولین اولویت بسیج کارگری تقویت فرهنگ کار است و باید در  محیط کارگری روحیه و تفکر بسیجی حاکم شود و کارگران در حین کار، خدا را مد نظر داشته باشند و تقوای الهی در این مجموعه ها پیشرفت پیدا کند، تا روحیه و تفکر بسیجی باعث پیشرفت تولید شود.

پژوهیده همچنین از آمادگی کامل سپاه دزفول و بسیج ادارات جهت واگذاری پروژه های عمرانی و سازندگی سپاه در سطح استان جهت ورود اعضای بسیج کارگری انجمن صنفی در تمامی رشته ها جهت کار و اشتغال و سازندگی را با  استعلام و تابید انجمن صنفی کارگران دزفول از اهداف بزرگ افتتاح این پایگاه برشمرد.

سرهنگ الهامی فرمانده نیروی انتظامی دزفول نیز ضمن تبریک افتتاح پایگاه مقاومت بسیج، از احداث دو کلانتری جدید در سطح دزفول خبر داد و تاکید کرد: در ساخت و تجهیز این دو کلانتری از اعضای انجمن و کارگران بسیجی انجمن صنفی استفاده خواهد شد.

در پایان مراسم، مسولین و مهمانان گرامی با حضور در کنار یادمان و تمثال مبارک شهدا و ادای احترام، دفتر بسیج کارگری انجمن صنفی را به طور رسمی افتتاح نمودند.

2

4

3

 

خبرنگار: مریم جم

دزفول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر