کد خبر: 640843 A

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اعلام توقیف 2 دستگاه تریلر از کشف 4 میلیارد و 500 میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار حیدر عباس زاده گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی" و در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق، مأموران انتظامی ایستگاه پل زال اندیمشک با تشدید کنترل خودروهای عبوری، موفق به شناسایی و توقیف 2 محموله قاچاق شدند.

وی افزود: مأموران پلیس در بازرسی از محموله های خودروهای توقیفی، 4 میلیارد و 500 میلیون ریال انواع لوازم التحریر و قطعات موتور سیکلت قاچاق فاقد هرگونه مجوز مثبته گمرکی کشف کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در این رابطه 2 قاچاقچی دستگیر و به همراه کالاهای قاچاق مکشوفه پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه عملکرد قاچاقچیان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد، خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قوت بیش از پیش ادامه دارد.

نیرو انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر