کد خبر: 628658 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: نصب تعداد ۲۷۲ دستگاه کلید گازی در شبکه برق کلانشهر اهواز، که اعتبار اختصاص یافته به این پروژه ۳۷ میلیارد و هشتصد میلیون ریال بوده، انجام شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، حسن کریمی با اشاره به اهمیت بکارگیری کلیدهای گازی در شبکه، بیان داشت: استفاده تجهیزات نوین و شناخت نقاط بحرانی و مهم شبکه از مهمترین عوامل حفظ پایداری شبکه برق می باشد که نصب کلیدهای گازی بر روی شبکه کمک می کند در مواقع لازم خاموشی ها به صورت محدود اعمال شوند.

   وی در ادامه افزود: در چشم انداز 1410 برنامه استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق اهواز رسیدن به 99 دقیقه خاموشی در سال به ازای هر مشترک در نظر گرفته شده است که تحقق این هدف نیازمند شناخت عوامل تاثیرگذار در میزان زیاد خاموشی و رفع موانع فنی و غیر فنی می باشد.

 کریمی برق را، عنصری حیاتی در زندگی و کسب و کار مردم دانسته و اظهار داشت: امروزه نمی توان اهمیت انرژی الکتریکی را در ابعاد مختلف زندگی نادیده گرفت و لذا حفظ پایداری این عنصر حیاتی حائز اهمیت است و استفاده از تجهیزاتی هم چون کلیدگازی در مواقع بحرانی باعث می شود کل فیدرها خاموش نشوند به همین دلیل تاکنون با نصب تعداد 270 دستگاه کلیدگازی از 300  کلید مورد نظر در نقاط مختلف اهواز تلاش داریم پایداری شبکه را حفظ نمائیم.

 

شرکت توزیع نیرو برق اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر