کد خبر: 628228 A

به منظور صرفه جویی در مصرف برق؛

بر اساس بخشنامه صادره از سوی استاندار خوزستان، ساعت اداری از 19 خرداد ماه تا 15 شهریور ماه به منظور صرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از خاموشی در ساعات پیک مصرف تغییر کرد.

 به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، بر اساس بخشنامه صادره از سوی غلامرضا شریعتی ساعت اداری از 19 خرداد ماه تا 15 شهریور ماه به منظور صرفه جویی در مصرف برق و جلوگیری از خاموشی در ساعات پیک مصرف، تغییر کرد.

متن این بخشنامه به این شرح است:  

به کلیه سازمان ها، ادارات کل، شرکت ها، موسسات دولتی، نهاد های انقلاب اسلامی و موسسات عمومی غیر دولتی، شهرداری ها و موسسات آموزشی

سلام علیکم

با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و بروز گرمای شدید در استان و به منظور جلوگیری از قطعی احتمالی برق و رعایت حال شهروندان عزیز، بدینوسیله تغییر ساعات کار از تاریخ 97/3/19 لغایت 97/6/15 به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • روزهای شنبه لغایت چهارشنبه 6:30 الی 12:30 می باشد.
  • ساعات کار بیمارستان ها، مراکز درمانی، خدماتی، امدادرسانی و آتش نشانی به روال سابق خواهد بود.
  • مدیران دستگاه های اجرایی موظفند پس از پایان ساعت کاری نسبت به صرفه جویی در مصرف برق نظارت داشته باشند و در صورت گزارش عدم رعایت صرفه جویی برق با دستگاه متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

شرکت های توزیع نیروی برق استان و اهواز به منظور کنترل و نظارت بر مصرف برق توسط ادارات و سازمان ها در دوره زمانی فوق الذکر، گروه هایی را تشکیل دهند و نتیجه را هر 15 روز به اینجانب گزارش نمایند.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر