کد خبر: 622722 A

نگار افشین مطرح کرد:

مسئول امور ورزش بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: پس از ارزیابی عملکرد ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان سراسر کشور توسط وزارت، خوزستان برای اولین بار رتبه دوم را به دست آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، نگار افشین اظهار کرد: پس از ارزیابی عملکرد ورزش بانوان ادارات ورزش و جوانان سراسر کشور توسط وزارت، خوزستان پس از آذربایجان‌ غربی مقام دوم را به دست آورد و گلستان در جایگاه سوم قرار گرفت.

وی با بیان این‌که این افتخار برای ورزش بانوان خوزستان برای اولین بار است که به دست آمده، گفت: سال گذشته خوزستان در رده شانزدهم قرار گرفت و خوشبختانه با اقدامات و حمایت‌‌های صورت گرفته از ورزش بانوان، جهش بسیار خوبی در این زمینه داشته‌ایم.

مسئول امور ورزش بانوان اداره‌ کل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: حضور بانوان در مسابقات کشوری و میادین بین‌المللی، مدال‌‌های کسب شده و اعتباراتی که برای بخش بانوان جذب شده، از جمله آیتم‌ های مورد ارزیابی محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: این مهم به واسطه زحمات تمام هیات‌‌های استانی و شهرستانی و همچین ادارات ورزش و جوانان شهرستا‌ن‌ها به دست آمد. همچنین جا دارد از نگاه مثبت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نسبت به ورزش بانوان تشکر ویژه‌ داشته باشم.

اداره کل ورزش جوانان استان خوزستان نگار افشین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر