کد خبر: 622535 A

در آیین اختتامیه سومین نمایشگاه الکامپ خوزستان با رأی هیأت داوران، استارتاپ های برتر این نمایشگاه معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، در آیین اختتامیه سومین نمایشگاه الکامپ خوزستان که شامگاه یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۷ در محل نمایشگاه های بین المللی اهواز برگزار شد، از بین ۳۷ استارتاپ‌ هایی که در شب پایانی نمایشگاه در مسابقات “الکامپ استارز” شرکت کرده بودند با رأی هیأت داوران استارتاپ های برتر معرفی شدند.

در این مراسم به استارتاپ های سیکا (سامانه جامع ارائه دهنده خدمات عمومی)، همین ورا (سامانه معرفی مشاغل و خدمات شهری) و بیبی اهواز ( سامانه جامع رویدادها و مشاغل اهواز) که به ترتیب حائز رتبه‌ های اول تا سوم این مسابقات شدند، با حضور جمال عالمی نیسی معاون منابع انسانی استانداری خوزستان و سایر مدیران و مسئولین ذی ربط جوایزی از یک تا سه میلیون تومان از سوی شرکت های ایرانسل و همراه اول اهدا شد.

همچنین از سوی تاکسی آنلاین بومی کارینو به استارتاپ های: بگردیم، شهر هوشمند، روز شاپ، آنی‌شور، آسارخ، ویزیت آنلاین، نیکان محاسب، ویزیت سنتر، اکسین چاپ و موشن ۲۴ هم که موفق به کسب رتبه‌ های چهارم تا دوازدهم شدند هدایایی تقدیم گردید.

بنابر این گزارش در بخش پایانی این مراسم نیز از تلاش ها و زحمات طیبه اسماعیلی مشاور فناوری اطلاعات استاندار خوزستان، مسعود آرامی مسئول برگزاری سومین نمایشگاه الکامپ خوزستان و همچنین عبدالله احمدیان مسئول بخش “الکامپ استارز” نمایشگاه هم تقدیر و تشکر به عمل آمد.

لازم به ذکر است که محمدرضا احمدی، محمد رشتی، محمود سعیدی از اهواز و کاوه گودرزی از تهران چهار داوری بودند که در مسابقات “الکامپ استارز” سومین نمایشگاه الکامپ خوزستان عهده‌دار وظیفه داوری بودند.

خبرنگار: بیژن بهوندی

الکامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر