کد خبر: 618231 A

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان، از کشف بیش از 53 کیلو گرم انواع مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در شهرستان بهبهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سرهنگ سید محمد صالحی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، مأموران انتظامی شهرستان بهبهان با اقدامات اطلاعاتی، 2 سوداگر مرگ را که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در استان خوزستان فعالیت داشتند، شناسایی و با هماهنگی قضائی طی 2 عملیات جداگانه، 2 خودرو سواری آن ها را توقیف کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان بهبهان در این عملیات ها، موفق به کشف 29 کیلو و 550 گرم مواد مخدر از نوع حشیش در یک خودرو و 23 کیلو و 930 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در خودرو دیگر شدند که جمعا 53 کیلو و 480 گرم انواع مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای در 2 خودرو جاساری شده بود، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با بیان اینکه در این رابطه 2 سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: یکی از مأموریت های مهم پلیس، مبارزه با سوداگران مرگ است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.

نیروی انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر