کد خبر: 611620 A

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف بیش از 215 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات مشترک با استان لرستان در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار"حیدر عباس زاده" گفت: در ادامه روند مبارزه جدی و بی امان با قاچاقچیان و سوداگران مرگ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی از ورود محموله مواد مخدر به شهرستان اندیمشک مطلع شدند و بلافاصله موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان مسیر تردد قاچاقچیان مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم یک دستگاه خودرو ایسوزو حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیف شده مقدار 215 کیلو و 190 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: در این رابطه 2 متهم دستگیر و به همراه مواد مکشوفه برای رسیدگی به پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

نیرو انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر