کد خبر: 606626 A

استاندارخوزستان:

استاندار خوزستان در بازدید از پایگاه های خدمات رسانی به مسافران نوروزی روند خدمات رسانی را خوب ارزیابی و از اقدامات جمعیت هلال احمر استان تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا شریعتی در بازدید از پایگاه های خدمات رسانی جمعیت هلال احمر استان و کمپین نه به تصادفات جاده ای، اظهار کرد: کمپین نه به تصادفات جاده ای سال گذشته نتایج موثری در استان داشت و امسال نیز اجرا شده و ان شاءالله با مداومت در سال های آینده شاهد اثر بخشی بیشتری از این کمپین باشیم.

وی افزود: در این زمینه از جمعیت هلال احمر استان تقدیر و تشکر می‌کنم؛ زیرا در این روزها اقدامات ارزنده‌ای انجام داده‌اند و مسایل و مشکلات مسافران را به خوبی پیگیری و حل کرده‌اند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: طرح جدید بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) نیز طرح دیگری است که از امسال در استان آغاز شده است و در بلند مدت اثر قابل ملاحظه ای در بهبود رفتارهای رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی خواهد داشت.

شریعتی با تاکید بر مداومت اجرای طرح های آموزشی خاطر نشان کرد: اجرای چنین طرح‌های زیرساختی در حوزه آموزش مشکلات و معضلات امروز در زمینه راهنمایی و رانندگی را به تدریج برطرف خواهد کرد.

استانداری استان خوزستان غلامرضا شریعتی جمعیت هلال احمر استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر