کد خبر: 601940 A

فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و انهدام باند سارقان حرفه ای و سابقه دار با 42 فقره انواع سرقت در شهرستان ایذه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار "حیدر عباس زاده" گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و اجرای طرح مبارزه قاطع با سارقان حرفه ای، ماموران پلیس شهرستان ایذه با انجام اقدامات تخصصی و گشت زنی نامحسوس باند سه نفره سارقان حرفه ای و سابقه دار را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با انجام تحقیقات اطلاعاتی محل اختفاء سارقان شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سردار عباس زاده اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه از قبیل طلاجات به ارزش 180 میلیون ریال، مقداری اثاثیه منزل و سه دستگاه موتور سیکلت کشف شد.

وی در ادامه اذعان کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات به عمل آمده به 42 فقره سرقت از قبیل سرقت منزل، مغازه، اماکن خصوصی، داخل خودرو و موتورسیکلت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضائی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

نیرو انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر