کد خبر: 594524 A

مراسم جشن پیوند همدلان آسمانی ویژه ۱۰۰ زوج معلول با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان و خیرین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، مراسم جشن پیوند همدلان آسمانی ویژه ۱۰۰ زوج معلول با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان و خیرین در تالار امام رضا (ع) شرکت نفت در اهواز برگزار شد.

غلامرضا شریعتی  در این مراسم با  تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این‌ برنامه گفت: این کارها در حقیقت باقیات صالحات است و بسیار کار ارزنده ای است و برای همه ما الگوست. 

استاندار خوزستان افزود: انشاالله چنین کارهایی بیش از پیش مد نظر قرار گیرد و جا دارد از خیرین بزرگوار تقدیر نمایم. این کارها وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند تا آنجا که در توان داریم و امکانش هست برای بهبود شرایط استان تلاش کنیم و تلاش ما انشاالله بر این خواهد بود. 

شریعتی عنوان کرد: امیدواریم هر سال جمعیت بیشتری را بتوانیم میزبانی و حمایت کنیم تا انشاالله بتوانند زندگی مشترک خود را سامان دهند و به جامعه خود خدمت کنند. 

استاندار خوزستان خاطر نشان کرد: امیدواریم که خدای تبارک و تعالی به همه ما توفیق دهد در این مسیر گام برداریم چرا که جامعه ای که نوع دوستی و یاری همدیگر در آن اصل باشد بهترین جامعه هاست و همانگونه که خدای تبارک و تعالی میفرماید فاستقبو الخیرات باشیم و در کار خیر از یکدیگر سبقت بگیریم. انشاالله همه این زوج ها خوشبخت شوند و همه عزیزانی هم که این شرایط را فراهم کردند توفیق بیشتر پیدا کنند و خدای تبارک و تعالی رحمت خود را بیش از پیش بر آنها ارزانی دارد.

استانداری استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر