کد خبر: 566084 A

استاندار خوزستان اعلام کرد:

استاندار خوزستان ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در منطقه کوی مهدیس اهواز گفت: اهالی کوی مهدیس با اخذ مجوز و رعایت قوانین اقدام به ساخت مسکن کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا شریعتی امروز یکشنبه 12 آذر ماه در پایان نشست بررسی مشکلات منطقه کوی مهدیس اهواز که در سالن جلسات استانداری برگزار شد گفت: تا کنون سه مرتبه از منطقه مهدیس بازدید داشتیم و اقدامات خوبی انجام شده است؛ در بازدید سوم کلیه دستگاه های اجرایی پای کار آمدند و جلسه ای در استانداری تشکیل شد و تقسیم کار شد.

استاندار خوزستان افزود: یک کار بین بخشی برای منطقه مهدیس در حال انجام است؛ منطقه مهدیس جزو مناطقی است که شهروندان مطابق با مقررات مجوز گرفتند و آنجا مسکن ساختند و ارائه خدمات شهری حق آن ها است.

شریعتی در خصوص مهم ترین مشکلات منطقه کوی مهدیس عنوان کرد: مردم از نظر آب شرب، فاضلاب، گاز و خدمات شهری در رنج بوده اند اما خوشبختانه همه مسئولان کمر همت بسته اند و شهردار اهواز به طور ویژه وقت گذاشت و طرحی ارائه کرد و به تعهداتی که در جلسه گذشته داده شد عمل نمود.

استاندار خوزستان خاطر نشان کرد: شرکت های گاز، برق، آب و فاضلاب، برنامه و بودجه و نوسازی مدارس دست به دست هم دادند و اقدامات خوبی در حال انجام است؛ هم چنین شرکت نفت کمک و و مساعدت داشت و ماشین آلات خود را در اختیار قرار داد و کار جهادی بین بخشی برای اصلاح و بهبود وضعیت منطقه مهدیس صورت گرفته است و تاکید شد که این روند ادامه یابد.

شریعتی در پایان گفت: امیدواریم بهسازی منطقه کوی مهدیس به عنوان یک طرح پایلوت (الگو) موفق برای 17 منطقه دیگری که در برنامه های شهرداری اهواز قرار دارد باشد.

 

 

استانداری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر