کد خبر: 555890 A

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان:

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از حضور 400 نیروی کنترل بهداشت در پایانه مرزی شلمچه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرمشهر، علیرضا آموزنده با حضور در مرکز رسانه‌ای خبرگزاری‌های مستقر در شلمچه اظهار داشت: تاکنون 55 هزار مراجعه به مراکز درمانی مستقر در شلمچه داشته‌ایم.

وی بابیان اینکه 220 مورد اعزام به بیمارستان‌ها در ایام منتهی به اربعین حسینی ثبت‌شده است، اعلام کرد: 1100 نفر به مراکز مامایی در شلمچه مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: با توجه به افزایش سیل بازگشت زوار از زیارت اربعین 400 نفر برای کنترل‌های بهداشتی در مرز شلمچه مستقر شدند.

آموزنده بیان کرد: هم‌زمان با افزایش بازگشت زوار حساسیت‌های ما نیز بیشتر شده است و کنترل بیشتری در حوزه بهداشت و درمان در این مرز صورت می‌گیرد.

وی بیان کرد: در خروجی هر دروازه یک نفر با دستگاه تب‌سنج حاضر است و ضمن چک کردن حال عمومی زائر آموزش‌های لازم را به زائران حسینی ارائه می‌دهند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان عنوان کرد: اطلاعات شخصی بیماران و شماره تلفن آن‌ها نیز ثبت می‌شود تا در موارد خاص اقدامات لازم انجام شود.

آموزنده گفت: حتی افراد سالم هم به‌صورت تصادفی چک می‌شوند و اطلاعات آن‌ها ثبت می‌شود تا کنترل بهتری در این نقطه مرزی به وجود بیاید.

 

دتنشکده علوم پزشکی آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر