کد خبر: 468298 A

ایلنا: استاندار خوزستان با بیان اینکه با تشکیل دبیرخانه مسابقات بین المللی فجر در خوزستان موافقت کردم، گفت: هر ساله آمادگی برگزاری این مسابقات را در استان داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا شریعتی در مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر اظهار کرد: به همه حاضران، ورزشکاران، قهرمانان، ورزش دوستانی که از نقاط مختلف دنیا حضور پیدا کرده و در این رشته صاحب فن هستند، مراتب خوشامد را اعلام می کنم. مسئولان مختلف ملی و استانی نیز در این مسابقات حضور دارند که به آنها نیز خیرمقدم عرض می نمایم.

وی ابراز کرد: امیدوارم که این مسابقات در سطح بین المللی بالایی برگزار شود. همچنین موافقت کردم تا دبیرخانه مسابقات بین المللی فجر در خوزستان تشکیل و هر ساله آمادگی برگزاری این مسابقات را داریم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: خوزستان یکی از مهدهای بزرگ تمدن ایران زمین با فرصت ها و پتانسیل های بسیاری در زمینه های مختلفی مثل نفت، گاز، پتروشیمی، کشاورزی، میراث فرهنگی و همچنین ستاره های درخشانی در ورزش کشور است.

شریعتی بیان کرد: بنا شده تا در ورزش های قدرتی مانند کشتی و وزنه برداری بیش از پیش سرمایه گذاری کرده و زمینه جذب جوانان به این نوع رشته ها را بیشتر از گذشته فراهم کنیم. همچنین با ایجاد بستر مناسب شرایط بروز استعدادهای ورزشی جوانان را فراهم خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: در هیئت وزنه برداری خوزستان نیروهایی ارزشمند، علاقمند و پای کار داریم که انگیزه آنها ما را به این کار واداشت که با تمام توان، استان را برای برگزاری این مسابقات بسیج کنیم. از این بابت برای ما افتخار است که با چنین افراد پیگیر و علاقمندی کار می کنیم تا انشاءالله با چنین افرادی آینده درخشانی را در رشته وزنه برداری برای خوزستان رقم بزنیم.

استاندار خوزستان یادآور شد: از توجه ویژه و اهتمام ریاست فدراسیون وزنه برداری کشور نیز صمیمانه سپاسگزارم. همچنین از تمامی دست اندرکاران این مسابقات، مسئولان کمیته های مختلف، مدیرکل سابق و فعلی ورزش و جوانان خوزستان، نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی تشکر ویژه داریم.

شریعتی خطاب به ورزشکاران و حاضران گفت: به خوزستان خوش آمدید و انشاءالله در سال های آینده با دائمی شدن میزبانی استان در این مسابقات بیش از پیش از شما پذیرایی کنیم.

 

استانداری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر