کد خبر: 438995 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان خبر داد:

ایلنا: مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان گفت: طی گزارشی رسیده از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج)، دو قاچاقچی که به صورت ماهرانه اقدام به قاچاق کالای خانگی کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی این استان، رضا سعیدی در این خصوص افزود: طی گزارشی رسیده که از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) دو قاچاقچی که بار خود را از قاچاق لوازم خانگی به صورت ماهرانه و با نصب سقف کاذب در تریلی و ریختن گندم و اخذ بارنامه گندم در حال تردد در محور شوشتر بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: خودرو و کالای قاچاق کشف شده، به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شوشتر تحویل گردید، شعبه نیز پس از دریافت پرونده و اقدامات قانونی، متهمین را احضار و به آنان تفهیم اتهام نمود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان افزود: شعبه ی مذکور، پس از شنیدن دفاعیات متهمین، ضمن ضبط خودروی حامل اجناس قاچاق و ضبط کلیه لوازم، این متهمین را به پرداخت مبلغ ۳/۶۳۵/۴۹۶/۲۴۲ ریال (سه میلیارد و ششصدو سی و پنج میلیون و چهارصدو نودو شش هزارو دویست و چهل و دو ریال) محکوم نمود که با اعتراض متهمین، پرونده به شعبه ششم تجدید نظر سازمان ارسال و در آنجا نیز دفاعیات قابل موثری ارائه نگردید و رأی صادره، تایید شد.

 

تعزیرات حکومتی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر