کد خبر: 360691 A

معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان خبر داد

ایلنا: معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: پس از اعمال دستور العمل‌های ابلاغی اداره کل امور دریانوردان سازمان بنادر و دریانوردی، فرم‌های درخواست گواهی‌نامه‌های دریانوردی و شناسنامه@های دریانوردی در یک قالب واحد ادغام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، علیرضا خجسته، امروز در تشریح مزیت‌های حاصل از اعمال این اقدامات اصلاحی، سهولت در بررسی و فرآیند صدور، تسریع در زمان صدور اسناد، کاهش هزینه قابل توجه دریانوردان، تسریع در اسکن مدارک و بایگانی پرونده ها و صرفه جویی در مصرف کاغذ را از اهم این موارد برشمرد.

وی در ادامه افزود: پیش از اعمال این تغییرات، دریانوردان متقاضی صدور اسناد دریانــوردی  می‌بایست طی مراحل جداگانه اقدام به پیگیری درخواست صدور این اسناد می نمـــودند که موجب اطاله ی فرآیند مذکور می‌شد.

خجسته در تشریح اهداف واحد طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به دریانوردان را از اهم این اهداف عنوان کرد.

یادآور می‌شود مراکز آموزش دریانوردی در سطح استان خوزستان تحت مدیریت این اداره کل جهت آموزش، ارتقاء دانش و صدور گواهی‌نامه‌های شایستگی دریانوردی فعالیت می‌کند.

 

اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر