کد خبر: 236730 A

فرماندارشهرستان هندیجان:

نماز نه فقط در مساجد و محافل عمومی بلکه در کلیه ادارات و نهاد‌ها باید بصورت جاری برگزار شود.

فرماندار شهرستان هندیجان امروز صبح در حاشیه برگزاری اولین همایش نماز در هندیجان گفت: نماز روح حاکم بر جامعه اسلامی ماست و بدون نماز نمی‌توان احکام و قوانین اسلامی را در جامعه نهادینه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، احمد جعفری نسب افزود: با نماز است که گناهان و پلیدی‌ها از روح و باطن انسانی زدوده می‌شود، و انسان کاملی بوجود می‌آید.

وی تاکید کرد: نماز، پایه و ستون دین مبین اسلام است و خداوند در قرآن کریم سفارش بسیار زیادی در برپایی نماز کرده است. نماز در روایات و احادیثمعصومین و اولیای دین نیز بسیار تاکید شده است لذا بر مسلمانان در هر دین و مذهبی اقامه نماز بخصوص نماز جماعت و دسته جمعی تاکید فراوانی شده است.

جعفری عنوان کرد: در جمهوری اسلامی، نماز نه فقط در مساجد و محافل عمومی بلکه در کلیه ادارات و نهاد‌ها باید بصورت جاری برگزار گردد من به همه مسئولین تاکید می‌کنم نمازجماعت در ادارات را به صورت منظم و با شکوه برگزار کنند.

در این مراسم شخصیت های برجسته دینی و علمی و مسئولین و دست اندر کاران اقامه نماز استانداری خوزستان و مشاوران عبدالحسین مقتدایی استاندار خوزستان، امام جمعه هندیجان در آن حضور داشته و سخنرانی‌های مفیدی در این مورد انجام دادند.

شهرستان هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر