کد خبر: 216874 A

به‌منظور نظارت بر اجرای بسته خدمتی طرح ارتقا هتلینگ صورت گرفت؛

طبق گزارش‌هایی که از وزارت بهداشت منتشر می‌شود، استان خوزستان یکی از استان‌های پیشرو در اجرای طرح ارتقا هتلینگ است.

مدیر پشتبانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به همراه تیمی از کار‌شناسان حوزه‌های درمان و دفتر فنی عمرانی دانشگاه به منظور نظارت بر اجرای بسته خدمتی طرح ارتقا هتلینگ بیمارستانی، از بیمارستان‌های الهادی و خاتم الانبیا شوشتر بازدید به عمل آوردند و از نزدیک روند اجرای این طرح را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شوشتر، در ابتدای این بازدید، مدیر پشتیبانی دانشگاه با حضور در بیمارستان الهادی از بخش‌های زنان و نوزادان بازدید به‌عمل آورد.

رئیس بیمارستان الهادی در این باره گفت: پس از ابلاغ اعتبارات بسته خدمتی ارتقا هتلینگ، هماهنگی‌های لازم برای تعمیر و بازسازی بخش‌های مورد نظر انجام شد و با جذب تمام اعتبارات تخصیص داده شده، اقدامات مناسبی از قبیل رنگ آمیزی دیوار بخش‌ها، تعویض پرده‌ها، تعمیر و نوسازی سرویس‌های بهداشتی و… جهت بالا بردن رضایت بیماران انجام شد.

کبری شامنصوری افزود: بعد از حضور بازرسان وزارت بهداشت در بیمارستان الهادی و مشاهده اقدامات صورت گرفته، این بیمارستان به عنوان یکی از بیمارستان‌های نمونه کشور در اجرای فاز اول ارتقا هتلینگ معرفی شد.

کمایی نیز در این باره اظهار کرد: طبق گزارش‌هایی که از وزارت بهداشت منتشر می‌شود، استان خوزستان یکی از استان‌های پیشرو در اجرای طرح ارتقا هتلینگ است که جا دارد از کادر درمان بیمارستان‌ها و نیروهای ستادی به خاطر اجرای خوب این طرح تشکر ویژه کرد.

مدیر پشتبانی دانشگاه همچنین با حضور در بیمارستان خاتم الانبیا و حضور در بخشهای جراحی، اطفال و داخلی، روند اجرای طرح ارتقا هتلینگ را مورد بررسی قرار داد.

کمایی در حاشیه بازدید از بخش‌های این بیمارستان یادآور شد: طرح تحول نظام سلامت طرحی است بی‌نظیر در سطح وزارت بهداشت و باید دست در دست هم، این امانت و رسالت را تا آخر ادامه دهیم.

او ادامه داد: باعثافتخار است که در طرح تحول نظام سلامت در حال خدمت رسانی به مردم هستیم و در واقع اجرای این طرح فرصتی است برای جبران کمبودهای چندین ساله بهداشت و درمان استان خوزستان که انشاالله با کمک مسئولان استانی و صبر و تحمل مردم به بهترین نحو اجرا شود.

شهرستان شوشتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر