کد خبر: 189356 A

فرماندار شهرستان هندیجان:

مدیران اجرایی شهرستان و بانک‌ها برای اشتغال‌زایی جوانان هندیجان وقت بگذارند.

فرماندار شهرستان هندیجان در جلسه کار گروه شورای اشتغال هندیجان گفت: مدیران اجرایی شهرستان و بانک‌ها برای اشتغال زایی جوانان هندیجان وقت بگذارند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، احمد جعفری نسب در ادامه افزود: عدم همکاری و نبود امکانات در هندیجان باعثایجاد مشکلاتی شده که می توان با چند طرح که قابلیت اجرا در شهرستان را دارند به برخی مشکلات اشتغال پایان داد و هر طرحی که اجرا می شود باید ابتدا به مردم اطلاع رسانی شود.
جعفری نسب بیان داشت: مدیران اجرایی در بخش صنعت، کشاورزی، دامپروری و شیلات و همچنین بانک ها با سرمایه گذار واقعی برای ایجاد اشتغال همکاری داشته باشند و برای آن وقت بگذارند و افراد مستعد کار را دقیق شناسایی کرده و برای تسهیل امور نهایت تلاش خود را بکنند.
وی عنوان کرد: سرمایه گذاری و اشتغال با شعار انجام نمی پذیرد و متأسفانه افرادی با دیدگاه بسته زحمات مردم را هدر می‌دهند و با این وجود که سرمایه گذار آمده و هزینه های هنگفتی را صرف کار کرده اما در نهایت مجوزی برای کارش داده نمی‌شود.
جعفری نسب ادامه داد: یکی از مستعد ترین بخش اشتغال‌زایی در هندیجان پرورش ماهی و میگو است که به دلیل برخی سهل انگاری‌ها مجوزی برای این طرح صادر نمی‌شود و این موضوع مردم و سرمایه گذاران را نا امید کرده و آنها را فراری می‌دهد.
فرماندار هندیجان از غیبت برخی مسئولین در جلسات فرمانداری انتقاد کرد و گفت: غیبت مسئولین در جلسات فرمانداری بی احترامی به همه است و چندین بار تذکر داده ایم اما متأسفانه باز تکرار می شود.
شهرستان هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر