کد خبر: 187581 A

امام جمعه شهرستان هندیجان:

زندگی حضرت علی(ع)، زندگی با برکتی برای اسلام بود. اگر همه موجودات در آسمان‌ها و زمین جمع بشوند، نمی‌توانند ایمان مولا را بنویسند.

امام جمعه شهرستان هندیجان گفت: مردم و جوانان عزیز ما در این شب های پرخیر و برکت قدر، از فرصت بوجود آمده نهایت استفاده را ببرند و سرنوشت یکسال خود را بخوبی و نیکی رقم بزنند و تاریکی شب را برای راز و نیاز با معبود خود از دست ندهند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از هندیجان، حجت الاسلام و مسلمین علی شمیل پور افزود: زندگی حضرت علی(ع)، زندگی با برکتی برای اسلام بود. اگر همه موجودات در آسمانها و زمین جمع بشوند، نمی توانند ایمان مولا را بنویسند.
شمیل پور اظهار داشت: اسرائیل غاصب با موشک باران غزه چندین تن را شهید و ۲۰۰۰ نفر را زخمی کرد که ما تجاوز این رژیم وحشی و ایادی آنها را به سرزمین های اسلامی محکوم می کنیم.

وی افزود: وزیر امور خارجه آمریکا با تماس تلفنی با رئیس نامشروع صهیونسیتی از حملات اسرائیل به غزه حمایت می کند و سازمان ملل هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهد و فقط علیه ملت ایران تحریم های ظالمانه ای را اعمال می کنند و رفتار متوحش اسرائیل را تحریم یا حتی محکوم نمی کند.
شمیل پور با ابراز همدردی با مظلومان فلسطینی گفت: نخست وزیر رژیم صهیونستی دستور حمله زمینی به غزه را داد و گردان های مقاومت اعلام کردند غزه را گورستان رژیم صهیونستی خواهیم کرد.
امام جمعه شهرستان هندیجان بیان داشت: اسرائیلی های مزدور به آمبولانس ها و به مراکز درمانی، آبرسانی و تأسیسات عمومی حمله می کنند و من نمی دانم آنها می خواهند به کجا برسند، اسرائیل غاصب همان شمر و یزید زمان و دوران ما هستند که باید از صفحه روزگار محو شود.
شمیل پور ضمن ابراز خرسندی و تشکر از تلاش ها ی استاندار خوزستان و جعفری نسب فرماندار هندیجان ابراز داشت: بحمداله در طول این مدت شاهد تحولات خوبی در هندیجان بوده ایم.
وی عنوان کرد: باید در سال جاری که به شعار فرهنگ از سوی مقام معظم رهبری مزین شده تلاش بیشتری در مسائل فرهنگی نماییم.
شمیل پور همچنین از همت و تلاش حضرت آیت اله موسوی جزایری و همراهی و تلاش های معنوی وی در بهبود بستر فرهنگی شهرستان هندیجان تقدیر و تشکر کرد.

شهرستان هندیجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر