کد خبر: 165326 A

باحضور قائم مقام وزیرآموزش و پرورش و در خوزستان؛

دراین مراسم با اهداء هدایا ولوح تقدیراز۲معلم نمونه کشوری و۴۱معلم نمونه استانی تجلیل به عمل آمد.

مراسم تجلیل از ۴۳ معلم نمونهٔ کشوری و استانی، امروز یکشنبه ۱۴ / ۲ / ۹۳ با حضور خلیل الله بابالو قائم مقام وزیر آموزش و پرورش، در اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، دراین مراسم که درسالن طلائیه آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز برگزارشد، محمد تقی‌زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان با اشاره به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری و نامگذاری شعار سال ۹۳از سوی ایشان، گفت: عزم ملی و مدیریت جهادی در حوزه فرهنگ، درگرو شناخت عمیق تعلیم و تربیت می‌باشد و هرچه آموزش و پرورش تغییر و تحوّل و تکامل پیداکند، جامعه نیز پیشرفت و تکامل می‌یابد و اگر این تغییرات صورت گیرد آن وقت جهان هم تغییر پیدا می‌کند.

وی همچنین اظهار نمود: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است و برای علم و دانش ارزش زیادی قائل است و مکتبی است که با خواندن آغاز می‌شود لذا برای درک صحیح از فرهنگ باید ابتدا معلم را درک کنیم و از اینجاست که ریل آموزش و پرورش می‌تواند مواریثملی و فرهنگی ما را از نسلی به نسل دیگر منتقل کند.

تقی‌زاده در ادامه اظهار نمود: وظیفه معلمان فقط آموزش خواندن و نوشتن نیست بلکه با شناخت درست از آموزش و پرورش و فهم عمیق آن، می‌توان به اهداف مطلوب دست یافت وتغییر و تکامل را بوجود آورد.

گفتنی است دراین مراسم با اهداء هدایا و لوح تقدیر از ۲ معلم نمونه کشوری و ۴۱ معلم نمونه استانی تجلیل به عمل آمد.

اداره کل آموزش و پرورش خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر