خبرگزاری کار ایران

| 02:08   
کد خبر : ۱۳۹۳۶۱۲
مدیرعامل فولاد:

مربی داخلی منتفی شد

یک خارجی سکان فولاد را به دست خواهد گرفت

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اعلام کرد: سرمربی جدید این تیم یک خارجی خواهد بود.

مربی داخلی منتفی شد

به گزارش ایلنا از خوزستان، پس از اصرار هواداران تیم فوتبال فولاد خوزستان برای استخدام یک مربی مطرح خارجی، حمید رضا شعبانی در گفت‌ وگو با برنامه شب‌های فوتبالی، عنوان کرد: امسال شرایط خیلی بدی برای باشگاه فولاد اتفاق افتاده که امیدوارم در هفته‌های آینده بتوانیم این مشکل را جبران کنیم.

او ادامه داد: با گزینه‌های متفاوت صحبت کردیم و به جمع‌بندی با گروه کارشناسی رسیدیم تا طبق نظر هواداران، با سرمربیان خارجی صحبت کنیم و شرایطمان را سر و سامان بدهیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اسامی گزینه‌های مدنظرشان را اعلام نکرد و گفت: به دلیل اینکه هنوز انتخاب سرمربی ۱۰۰ درصد و نهایی نشده نام نمی‌بریم، ولی با گزینه‌های ایتالیایی، اسپانیایی، صربستان و مقدونیه در بین مربیان خارجی صحبت کردیم و سرمربی بعدی تیم ما قطعی خارجی است.

شعبانی یادآور شد: گزینه‌های ایرانی را هم مورد بررسی قرار دادیم، ولی با توجه به خواسته هواداران که سرمربی خارجی می‌خواهند، بنده با نظر گروه کارشناسی تصمیم گرفتیم که سرمربی خارجی بیاوریم.

او تاکید کرد: گروه‌های فنی و آنالیز ما همه موارد را برای انتخاب بهترین گزینه لحاظ کردند. افرادی که برای انتخاب سرمربی فولاد مطرح شده‌اند، جزء مربیان خوب اروپا هستند و تمام گزینه‌های مدنظر سابقه قهرمانی در لیگ‌های مختلف اروپایی را دارند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در باره مذاکره با دراگان اسکوچیچ ابراز کرد: الان جزء گزینه‌های ما نیست چون در بررسی‌های به عمل آمده نتوانستیم با وی به توافق برسیم. مستقیم با او صحبت نکردیم، ولی از طریق همراهان و افرادی که کمک می‌کنند، این کار را کردیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز